מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי נטורופתיה שכר לימוד

כשנחפש אחר לימודי נטורופתיה שכר לימוד כנראה יהיה מן הנתונים הראשונים שנבחן. עולם הטיפולים התפתח בקצב מסחרר בשנים האחרונות, ואיתו גם היצע מקומות לימוד, מתוך הבנה כי הביקוש למקצוע רק הולך וגובר. מטפלים מכל הסוגים נהנים היום מקריירות מצוינות ואפשרויות התעסוקה רבות, ולכן, ניתן למצוא אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר שלמים שכל ייעודם הוא הכשרת מטפלים. מפקולטות ללימודי פסיכולוגיה ועבודה סוציאלית, ועד לבתי ספר לרפואה משלימה. מבין כל מקצועות הטיפול ההוליסטי, המורכב ביותר לבחירה הוא כנראה נטורופתיה, וזה משום שמדובר במקצוע רב תחומי שלימודי מכילים כמה מקצועות בו זמנית, להבדיל מלימודי רפלקסולוגיה או הרבליזם שהם הרבה יותר ספציפיים וברורים.

לימודי נטורופתיה שכר לימוד

נטורופתיה היא תחום רחב מאד. נטורופתיים הם מטפלים מקצועיים מאד שמטרתם היא לאפשר טיפול ומענה מכמה זוויות שונות שכולל בתוכו גישה לגוף, לרוח ולנפש של המטופלים. הנטורופתיה מאפשרת למטפל לגשת לבעיות פיזיות ומנטליות כאחד, ולשלב מטכניקות שונות בהתאם לצרכיו של המטופל. נטורופתיה מכילה בתוכה את מיומנויות המגע, יחד עם ידע תאורטי רב והתמקצעות בתחומים כגון קורס צמחי מרפא, פסיכותרפיה הוליסטית, פילוסופיה הוליסטית, דיקור סיני ועוד. על כן, חשוב מאד כשבודקים את שכר הלימוד, לוודא מה התוכן הנכלל בלימודי הנטורופתיה ומה המשקל של הסטאז' בהשכרה. מכללת תילתן לרפואה משלימה היא מהמוסדות הוותיקים בישראל ללימודי רפואה הוליסטית ולימודי נטורופתיה נערכים בתוכנית ארבע שנתית מקיפה תוך סטאז' מעמיק במגוון תחומים.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

המכללה הוקמה לפני כעשרים שנה על ידי ד"ר מ. יעקבסון-מילטון מתוך אמונה שישנו צורך בעולם לרפואה שתשלים את המענה עליו לא עונה הרפואה הקונבנציונאלית, והיא הטיפול ההוליסטי. במכללת תילתן ניתן למצוא מסלולים רבים אותם מעבירים המרצים והמטפלים המבוקשים והבכירים בישראל, תוך שילוב של ידע מרפואת המזרח ומהמדע המערבי.