מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מהו טיפול הוליסטי

אם אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם מחפשים מקצוע לחיים, ברור מדוע אתם מנסים לחפש את הדרך הנכונה לכם. זו גם הסיבה, בוודאי, שבגללה אתם רוצים לדעת מהו טיפול הוליסטי, כי בימינו זה כבר ברור שכל מי שרוצה להיכנס לתחום הטיפולי יכול לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות. באופן כללי ניתן לומר שהרפואה ההוליסטית שמה דגש על המכלול של הגוף, כלומר, רפואה זו מאמינה שהאדם יכול לרפא את עצמו אם רק נתייחס אליו כאל מכלול. זה אומר בניגוד לרפואה המערבית, כאן לא מתייחסים רק לאיבר הכואב אלא גם לרשות ולמחשבות של המטופל ודרך כל אלה יוצרים את הטיפול הנכון והאפקטיבי ביותר.

איפה לומדים על טיפול הוליסטי?

האמת היא שבין אם אתם חושבים להעמיק את הידיעות שלכם בתחום ההוליסטי ובין אם אתם רוצים ללמוד כל דבר אחר, ברור מדוע אתם מתלבטים לאיפה להירשם. האם באמת בכל מקום תקבלו את הטוב ביותר? והאם בכל קורס בתחום הטיפולי תרגישו שאתם מעשירים את הידע שלכם? התשובה היא לא. לצערנו הרב מדובר על תחום שהוא עדיין פרוץ ברמה מסוימת ולכן יש לבדוק בשבע עיניים שאתם נרשמים למכללה רצינית ביותר שתעניק לכם את הידע ברמה הגבוהה ביותר שאפשר.

מכללת תילתן ללימודי רפואה משלימה

רוצים לעשות קורס בטיפול הוליסטי? מעניין אתכם יותר ללמוד פסיכודרמה? או שאולי אתם חושבים על קורס עיסוי מזורז? האמת היא שזה לא משנה מה אתם רוצים ללמוד, כי כל מה שקשור לרפואה משלימה זה אנחנו. אצלנו במכללת תילתן תוכלו לקבל שירות נהדר וליהנות מלימודים ברמה הגבוהה ביותר שיש, אז למה שלא תפנו אלינו עוד היום? עברו על רשימת הקורסים שלנו ובואו להצטרף גם אתם לסטודנטים המרוצים שכבר לומדים אצלנו מזה שנים. אנו מזמינים אותכם ללמוד קורס עיסוי שוודי או קורס נטורופתיה כדרך חיים ברפואה משלימה.