מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מקצועות הטיפול באנשים

מחפשים את המקצוע הנכון לכם לחיים? רוצים להרגיש אחרי כל יום עבודה שלא רק הרווחתם כסף אלא גם תרמתם משהו למישהו? אם כך, ברור מדוע מקצועות הטיפול באנשים הם המקצועות שמושכים אתכם יותר. אם עד לא מזמן הייתם בטוחים שהטיפול באנשים כולל רק את מקצועות הרפואה המערבית, הגיע הזמן שתדעו שזה לא כך. בימינו רפואה משלימה היא אלטרנטיבה נפלאה לרפואה המערבית והרבה פעמים היא מסייעת בצורה נפלאה לאנשים. לכן, אם אתם יכולים לעשות קורס מקצועי באחד מתחומי הרפואה המשלימה וכך לטפל באנשים, מדוע שלא תעשו זאת?

איפה לומדים את התחומים האלה?

מעניין אתכם ללמוד את מקצועות הטיפול באנשים אבל לא ברור לכם לאיפה לפנות ואיפה הלימודים יכולים להיות מספיק מעמיקים? מעוניינים בלימודי תעודה בטיפול באנשים? רוצים להרגיש שאתם לא מבזבזים לחינם את הזמן ואת הכסף שלכם? אם כך, אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם. אנשי המקצוע שלנו, כולל המרצים וכל הסגל, הם אנשים רציניים ביותר. זה אומר שבכל שיעור תרגישו שאתם באמת לומדים ומתפתחים, אז למה לחשוב פעמיים ולחפש מקומות אחרים? פנו אלינו עוד היום ותראו שאחרי שתלמדו אצלנו תוכלו להתחיל לטפל באנשים במסגרות שונות.

האם תמצאו עבודה?

כמובן שכל מי שחושב על מקצועות הטיפול באנשים רוצה, לפני הכול, לדעת שהוא יוכל להתפרנס בכבוד והאמת היא שאין לכם סיבה לדאגה. אחרי הלימודים אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מקומות עבודה ותוכלו גם להקים קליניקה עצמאית משלכם, כך שגם במובן הזה זו יכולה להיות בחירה טובה. המקצועות הטיפוליים הם מקצועות עם שליחות ולכן זה לא מפתיע שכל מי שעוסק בתחום הזה מרגיש שהוא תורם לאנשים המקיפים אותו. אין ספק שגם אתם תיהנו מהעבודה הזאת אם רק תתחילו לרכוש השכלה בתחום עוד היום.