מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מקצועות עצמאיים

קיבלתם החלטה עקרונית לפני מספר שנים שאתם לא רוצים להיות שכירים? לא רוצים לעבוד במקצועות מוגדרים כמו רפואה, הנדסה וכדומה? אם כך, כנראה שגם לכם, כמו להרבה אנשים אחרים, יותר מתאימים מקצועות עצמאיים. השאלה היא מה כדאי ללמוד, כי גם בעולם המקצועות העצמאיים אנחנו יכולים לראות שהשמיים הם הגבול. מה שכן, אם כבר מגיל צעיר הרגשתם את תחושת השליחות בנוגע לעזרה לאחרים, בהחלט יכול להיות שמקצוע טיפולי זה מה שאתם מחפשים. אם אתם מעוניינים בלימודי מקצועות טיפוליים ללא תואר, נשמח לתת לכם את כל המידע על הקורסים שלנו.

איך תדעו אם תהיו מטפלים טובים? 

ראשית, כדאי לדעת שהיום בתחום הטיפול יש הרבה יותר אפשרויות לעומת מה שהיה בעבר. כלומר, אם בעבר כשחשבנו על מקצועות טיפוליים חשבנו בעיקר על פסיכולוגים, הרי שהיום השמיים הם הגבול. שנית, אין דרך שתעזור לכם לדעת בוודאות האם תהיו טובים במקצוע, כי בסופו של דבר, רק כשתתחילו לעבוד במקצוע תראו איך אתם מסתדרים עם העניין. מה שכן, אם יש לכם תחושה של שליחות, אמפטיה ואהבה גדולה לזולת, בהחלט יכול להיות שגם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, נועדתם להיות מטפלים שעובדים בשיטה כזו או אחרת. 

איפה כדאי ללמוד מקצועות כאלה? 

בין אם אתם רוצים ללמוד פסיכותרפיה, פסיכודרמה או כל מיני מקצועות טיפולים אחרים, כדאי יהיה כמובן לבחור את המקום הכי טוב שקיים. אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם עם מרצים נהדרים, שפע של ניסיון ולא מעט סטודנטים בוגרים שיכולים להעיד על המקצועיות ועל ההצלחה שלנו. פנו אלינו עוד היום, עברו בנחת על רשימת הקורסים שמתקיימים אצלנו ותוכלו לבחור את מה שבאמת מתאים לכם. ללמוד מקצוע עצמאי זו בחירה לחיים ואין ספק שתוכלו להצליח בכך אם תלמדו במקום הטוב ביותר, כלומר אצלנו במכללת תילתן.