מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

סדנת פסיכודרמה

לאחרונה יצא לכם לשמוע על לא מעט אנשים שכבר לקחו חלק בסדנת פסיכודרמה מעניינת? אם כך, ברור מדוע גם אתם חושבים על האפשרות הזאת, כי האמת היא, שמדובר על חוויה שיכולה להיות מעצימה ומיוחדת במינה. זה לא משנה בני כמה אתם והאם אתם אנשים צעירים או מבוגרים, כי מה שבטוח זה שסדנה כזאת, אם היא מועברת על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, יכולה להיות מרתקת. לכן שווה לבדוק איפה אתם מתכוונים לעבור חוויה שכזו, שכן אם אתם כבר משקיעים בכך זמן, לא עדיף לעשות הכול כדי לצאת מרוצים?

מקום מומלץ לסדנאות מסוגים שונים

בין אם אתם חושבים על סדנת פסיכודרמה ובין אם אתם חושבים על סדנאות אחרות, כדאי יהיה לפנות אל מקום:

  • שקיים כמה שיותר זמן
  • שמציע סדנה רצינית
  • שיש לגביו לא מעט המלצות

לכן אנחנו מציעים לכם לברר מראש האם המקום שבו חשבתם להשתתף בסדנא הוא מקום מקצועי מספיק. יש היום לא מעט סדנאות פסיכודרמה שמועברות במקומות שונים אך לא בכל מקום החוויה תהיה מושלמת. לכן שאלת ההמלצות יכולה להיות רלוונטית ולסייע לכם לבחור בין מגוון רחב של אופציות.

מכללת תילתן מזמינה אתכם לחוויה מסוג אחר

את מכללת תילתן הקמנו כבר לפני יותר מעשרים שנה ואצלנו אתם יכולים לצפות לחוויה מוצלחת במיוחד בין אם אתם רוצים לעשות קורס פסיכודרמה ובין אם רק תרצו להשתתף בסדנה בתחום. יש לנו מרצים רציניים שמגיעים עם ניסיון של שנים רבות ואם תעשו חיפוש קצר אונליין, אתם תראו שכולם ממליצים עלינו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום כי אין ספק שבכל מה שקשור לסדנאות ולקורסים בתחום הטיפול – אנחנו הטובים ביותר.