מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס דיקור סיני מחיר

קיימות סיבות רבות בגללן נברור היכן ללמוד את ההכשרה המקצועית שלנו בדרך לקריירה. במיוחד בתחום הטיפול, שתמורות תודעתיות וטכנולוגיות הפכו אותו בשנים האחרונות לכל כך הכרחי לחברה שלנו. אנחנו יכולים למצוא היום המון מוסדות שמעבירים הכשרות שונות בתחומי הטיפול רבים. החל מאוניברסיטאות, דרך מכללות ועד למוסדות לימודי תעודה. כמובן, אל אלה מתווספים גם כל תחום הלמידה הפרטי בקורסים אישיים ובקבוצות קטנות, והאינטרנט, שהפך אולי למדריך הגדול בעולם לכל תחום אותו נחפש. כשנחפש אחר קורס דיקור סיני מחיר כמו גם מיקום הקורס ואורכו, יהיו פרמטרים שיובילו את חיפושינו. אבל מי שרוצה להיות מטפל דיקור מומחה יום אחד, חייב קודם כל לבדוק מאיזה עולמות טיפול המוסד בו ילמד מגיע.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

המכללה הוקמה לפני כעשרים שנה על ידי ד"ר מ. יעקבסון- מילטון כשבמטרתה ליצור את דור המטפלים החדש שידע לשלב את תורות המזרח ולימודי נטורופתיה, יחד עם החידושים הטכנולוגים והמדע המערבי, וידע סטטיסטי שהולך ומתחדש כל הזמן. המודעות העולמית לכל תחום בריאות והגוף והנפש הולכת וגוברת בשנים האחרונות ואין עוד טעם להתכחש לעובדה שככל שתחום הטיפול מתפתח, ההכרח לשלב בין טיפול פיסי וטיפול רגשי נהפך ברור. את סניפי המכללה ניתן למצוא בתל אביב ובחיפה עם סגל המרצים הבכירים ביותר. לימודי דיקור מתפרשים על פני שנתיים מלאות שבהן נלמדות תיאוריית הרפואה הסינית, פיסיולוגיה ואנטומיה, ושיטות הדיקור השונות תוך התנסות מעשית מעמיקה.

קורס דיקור סיני מחיר מול תמורה

אז לפני שבודקים את המיקום, המחיר ואורך הקורס, חשוב קודם כל לבדוק את איכותו. מבין כל המקצועות בעולם, תחום הטיפולים הוא אולי זה שצריך להשקיע יותר מכל בהכשרתו. בסופו של דבר, מטפלים מתמודדים עם בריאות הגוף והנפש ואלו הדברים היקרים מכל לאדם.