מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס תזונה נכונה

איך בוחרים קורס לתזונה מבין כל ההיצע העצום שיש היום? כל תחום התזונה והאימון הגופני בתנופה חזקה בשנים האחרונות וכולם מתיימרים לבנות תפריטים "מדויקים" עבור המתאמנים שלהם. גם בתוך תחום התזונה עצמו אננו יכולים לראות מקצועות שונים כגון דיאטנים ומאמני תזונה, ולכל אד מהמקצועות הללו ישנם מוסדות רבים וקורסים שמועברים בשלל הפלטפורמות שהטכנולוגיה מאפשרת היום. קורס תזונה נכונה ניתן למצוא היום באוניברסיטה בפקולטות למדעים ולרפואה, וניתן למצוא גם ביוטיוב. ישנם פרמטרים רבים בין סגנון הלמידה והמחיר, כמו גם המיקום הגאוגרפי של המוסד בו נלמד הקורס. אבל לפני שבוררים בין אלה, צריך לזכור שיותר חשוב מהכול, היא החיבור האישי של התלמיד עם הגישות הנלמדות באותו קורס.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

נדמה כי בשנים האחרונות המדע המערבי והרפואה האלטרנטיבית הולכים ומתכנסים. ישנם יותר ויותר מוטיבים שחוזרים על עצמם בגישות השונות, וכשם שהרפואה האלטרנטיבית מאמצת מתודות מן הגישה המדעית, כך גם הגישה המדעית מוצאת תגליות המאששות את טכניקות מן התחום ההוליסטי. מכללת תילתן היא מכללה בה נלמדים תחומי טיפול שונים כשהנחת היסוד עליה מתבססים הקורסים היא כי לא ניתן להתכחש לאפקטיביות של כל אחת מן הגישות. לימודי עיסוי שבדי, טיפול רגשי ותזונה, נעשים כולם מתוך הבנה כי מטופלים בעתיד באים עם בעיות אינדיווידואליות שונות וכי מטפלים מקצועיים ידעו להתאים גישות שונות וטכניקות שונות מתוך סל כלים רחב ככל שניתן.

קורס תזונה נכונה

מכללת תילתן מציעה את אחד מקורסי התזונה המקצועיים בישראל, עם סגל בכיר שמגיע מענפי המדע השונים עם תוכנית תלת שנתית שמטרתה להעמיק את חקר הקשרים גוף-נפש. הלימודים מתבצעים מתוך הבנה כי שינוי מהותי ואימוץ אורח חיים בריא יכול להיעשות רק תוך רתימת הנפש, באותה מידה בה הגוף נדרש להסתגל לשינויים החדשים.