מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

רפואה אלטרנטיבית לימודים

קיימות היום דרכים רבות ללמוד תחומים מקצועיים. אנחנו נמצאים בעידן של "עשה זאת בעצמך" בו ניתן למצוא קורסים לכל דבר באינטרנט. מקורסים למכונאות ובניית רכב ועד לקורסים תיאורטים ללימודי רפואה. חלק מהמידע מהימן יותר ופחות, מה שבטוח הוא שהיום אנחנו צוברים יותר ידע מאשר כל דור אחר שלפנינו. עם זאת, לא סתם יש מי שקרא לעידן זה "עידן הפייק ניוז". בעוד אנשים מחזיקים כמו גדולה של מידע, הרבה מן המידע הזה שגוי, או נכון לומר לא מעמיק ועל כן לא מקצועי מספיק. גם בתחום הטיפולים אנחנו יכולים למצוא מידע רב באינטרנט, אבל יש לזכור שעדיין לא ניתן להשיג ידע איכותי, אלא תוך ניסוי ותהייה ולמידה מאנשי מקצוע עם הצלחה מוכחת.

רפואה אלטרנטיבית לימודים

במיוחד בתחום הרפואה האלטרנטיבית, ישנה בעייתיות רבה בלמידה דרך קורסים מקוונים עבור מי שבאמת רוצה לטפל בעתיד ולא סתם לרכוש ידע. הרפואה האלטרנטיבית נקרית גם רפואה הוליסטית והיא מתבססת על פילוסופיה הוליסטית שכשמה כן היא- השלם. תחומי הטיפול השונים של הרפואה ההוליסטית אמנם מתמקצעים בטכניקות טיפול שונות עבור מטופלים ובעיותיהם המגוונות. אך עם זאת, בבסיסה של כל הגישה היא הקשרים התלויים והבלתי נפרדים בין הגוף, הנפש והרוח. בין הפיזי, התודעה והאנרגיה.

מכללת תילתן

על כן, כשרוצים להתחיל ללמוד רפואה אלטרנטיבית לימודים איכותיים יכילו בתוכם תיאוריות וגישות טיפול נוספות וקורסים מענפי ההוליזם השונים שישלימו תמונה מלאה. לא ניתן ולאבחן בעיה רק אם נסתכל עליה כבעיה פיסית או רק אם נתפוס אותה כמחלה נפשית. טיפול בבעיה צריך להיעשות מזוויות שונות תוך תפיסת כל אדם כשלם, כסך החיבורים בין הגוף לנפש. מכללת תילתן לרפואה משלימה מכשירה מטפלים בלימודי רפלקסולוגיה, לימודי דיקור סיני ופסיכותרפיה ומשלבת ביניהם יחד.