מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

רפואה משלימה לימודים

אנחנו חיים היום בעידן אינטרנט של עשה "זאת בעצמך". היוטיוב, וכמותו גם אתרים אינטרנטיים רבים, מלא בהרצאות, סמינרים וקורסים אינטרנטיים למגוון מקצועות. מקצועות מסוימים ניתן אף לעשות היום באופן שלם מהבית מבלי להיות דקה אחת בתחומי האוניברסיטה. באופן דומה, גם פלטפורמות אחרות כמו הטלוויזיה והוצאות הספרים, מייצרים תוכן עיוני רב שמתיימר ללמד אנשים בתחומים רבים. החל מספרי כלכלה, ועד להדרכת אמני פיתוי, NLP, מדיטציות ועוד שלל תחומים בהם אנשים חושבים שהם יכולים להתמקצע מהבית, בעולם שבו מידע יכול להגיע אלינו באופן רציף כל הזמן. עם זאת, מי שרוצה ללמוד את מקצועות הטיפול ומקצועות כמו רפואה משלימה לימודים פרונטליים הם הדרך היחידה בו ניתן ללמוד בצורה מעמיקה וערכית שתסמיך באמת מטפלים לטפל בבעיותיהם האישיות של אנשים אחרים.

רפואה משלימה לימודים במכללה

הידע התיאורטי אכן קיים בכל מקום, אך תחום הטיפול לעומת תחומים כמו הנדסה, משפטים ואף מדעי המוח, הוא תחום שעיקר הלמידה בו נעשית תוך ניסוי ותהייה. בני אדם הם יצורים אינדיבידואלים, ורק דרך התמחות בטיפול באופן מעשי, יכול המטפל ללמוד על התאמת הטיפול באופן אינדיבידואלי למטופל, וכן בהתאמת סל הכלים שלו לעצמו. לא כל מטפל מתאים לכל טכניקה, על אף שניתן ללמוד הכול, לכל מטפל את החוזקות והחולשות שלו שמאפשרות לבחור בכלים אפקטיביים יותר ופחות. לימודי רפואה משלימה במכללה איכותית, שמים משאבים רבים בסטאז' עצמו, במקביל ללימוד התיאוריות.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

מכללת תילתן היא מהמוסדות הוותיקים והבולטים בישראל כבר עשרים שנה ללימודי רפואה הוליסטית. במכללה מלמדים מיטב המרצים והמטפלים בשוק בענפי הרפואה האלטרנטיבית כגון לימודי פסיכודרמה ולימודי עיסוי רפואי. הקורסים מלווים בשעות רבות של סטאז' בפרויקטים מיוחדים, במהלכם הסטודנטים מתנסים בטיפול במגזרי אוכלוסייה שונים ובכך מרחיבים את סל הכלים שלהם.