מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

שיטות טיפול אלטרנטיביות

כל מה שקשור לטיפול זורם בעורקים שלכם מאז שאתם זוכרים את עצמכם? מחפשים את הדרך לעזור לאחרים ולהפוך את זה גם למקצוע שאתם מתפרנסים ממנו? אם כך, ברור מדוע שיטות טיפול אלטרנטיביות מעניינות גם אתכם, שכן היום לא רק הרפואה המערבית נותנת מזור לכאבים של אנשים. במסגרת אותן שיטות טיפול אלטרנטיביות ניתן לראות אינספור דרכים ושיטות לטיפול, החל מדיקור סיני ועד שימוש בפרחי באך. לכן אין ספק שכבר בשלב הראשון אתם צריכים לבחור את התחום הספציפי שמעניין אתכם להתעמק בו, אז למה אתם מחכים?

איך לבחור איפה ללמוד שיטות טיפול אלטרנטיביות?

בדקתם כמה אפשרויות בתחום הטיפול האלטרנטיבי ואתם מתלבטים בין מספר קורסים שונים? אם כך, כדאי שתדעו שבין אם אתם רוצים ללמודקורס דיקור סיני, רפלקסולוגיה או כל תחום אחר, אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם עם הקורסים הכי טובים שיש. ראשית, המכללה שלנו וותיקה וזה אומר שלא משנה מה תבחרו ללמוד, כי בכל מקרה תדעו שיש לכם על מי לסמוך אצלנו. שנית, המרצים שלנו הם אנשי מקצוע שמגיעים עם ניסיון מעשי של שנים רבות ולכן בכל קורס של שיטת טיפול אלטרנטיבית תמיד תרגישו שאתם לומדים מהטובים ביותר. יש אצלנו גם כיתות לימוד נוחות ואנחנו גם נמצאים במקום הכי מרכזי בתל אביב כך שברור מדוע בכל שנה עוד ועוד סטודנטים בוחרים בנו. 

כמה עולים קורסים בתחום הזה?

עד היום היה נדמה לכם שכל קורס ברפואה אלטרנטיבית עולה הרבה ולכן דחיתם את העניין? שמעתם מאנשים ששילמו במקומות שונים סכומים מופקעים על קורסים כאלה? אם כך, זו עוד סיבה שבגללה כדאי לכם ליצור עמנו קשר. אצלנו במכללת תילתן תמיד תקבלו הצעות מחיר מאוד משתלמות, אז למה לשלם יותר אצל המתחרים?

אם אתם מתעניינים ברפואה אלטרנטיבית לימודים, דעו כי במכללה ישנו צוות יועצים בכירים מהטובים בארץ, לכל מקצועות הרפואה המשלימה. היועצים שלנו ישמחו לתת לכם הדרכה לגבי הקורס המתאים לכם.