מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

שיטות טיפול הוליסטיות

אם עד עכשיו עבדת בכל מיני עבודות של סטודנטים והחלטת שהגיע הזמן להתקדם, ברור מדוע אתה תוהה איך עושים את זה נכון ובאיזה מקצוע לבחור. אם כל התחום הטיפולי זורם בדמך ואם תמיד רצית להיות מטפל, אין ספק שכדאי לך להכיר מספר שיטות טיפול הוליסטיות. טיפול הוליסטי מסייע בימינו לאנשים רבים ובנוסף לכך, המעמד שלו רק הולך ומתחזק. משמעות הדברים היא שאם תלמד מספר שיטות טיפול הוליסטיות, בהחלט יכול להיות שתהיה לך פרנסה מכובדת בתחום הזה, אז למה אתה מחכה?

אל תוותר על לימודים מקצועיים

אם בעבר חשבת על לימודים אקדמאים בתחום מסוים ובסופו של דבר וויתרתם עליו, כי "אפשר להצליח בחיים גם בלי ללמוד", כדאי שתדע שלא תמיד זה מדויק. כאשר מדברים על תחום הוליסטי וטיפולי אין תחליף ללימודים מקצועיים. החדשות הטובות הן שמדובר על קורסים מקצועיים שאינם ארוכים כמו הלימודים באוניברסיטה, מה שאומר שבוודאי תוכל לשלב אותם גם עם עוד פעילות שאתה עוסק בה בחיי היומיום, תוכל לשלב לימודים ועבודה ולרכוש מקצוע בעל ערך מוסף. להיות מטפל עם תעודה זה משהו שגם ישפיע על הקריירה שלך ולכן אין סיבה לוותר על כך.

איפה ללמוד?

בין אם אתה בטוח שהתחום הנכון לך הוא התחום ההוליסטי ובין אם אתה רוצה לראות רשימה של קורסים טיפוליים אחרים, כדאי שתעצור לרגע. יש להשקיע בבחירת מוסד הלימודים שאליו אתה פונה כי בסופו של דבר, הלימודים הם הבסיס לכל העבודה שלך בעתיד. לכן אנחנו שמחים להזמין אותך אלינו, כי אם יש מכללה שבה תרגיש שאתה מקבל את הטוב ביותר – זו המכללה שלנו. אצלנו במכללת תילתן תזכה ללמוד ממרצים מאוד מנוסים ומקצועיים וגם תקבל יחס אישי לכל אורך הלימודים, אז שלא תירשם ללימודים כבר עכשיו?