מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי אקופונקטורה

לימודי אקופונקטורה הם הכשרה בשיטה רוחנית לריפוי הגוף. מקור השיטה הינו בסין, ושיטה זאת קיימת מאות שנים. ממציאי השיטה האמינו שהאנרגיה בגוף האדם זורמת במספר ערוצים, וכאשר זרימה זו אינה מאוזנת, קיימת חסימה או הפרעה באחד מהערוצים. לימודים אלו הם חלק בלתי נפרד ומשמעותי מאד מתוך לימודי הרפואה הסינית המסורתית. בתחום האקופונקטורה קיימות מגוון שיטות דיקור שמתאימות למטרות שונות, ישנו הדיקור הסיני הרגיל שמסייע בפן הרפואי וישנו גם דיקור קוסמטי המסייע להחייאת העור וחידוש עור הפנים.

התכנית של לימודי אקופונקטורה

לימודי אקופונקטורה מקנים ידע וניסיון, והכשרה מקצועית בתחום הדיקור. בלימודים אלו הסטודנטים מכירים את נקודות המרידיאניים, אשר ממוקמים בגוף האדם; ואת טכניקות העבודה בדיקור, באמצעות עבודה עם מחטים. כמו כן, הם לומדים את תפקוד נקודות הדיקור, ואיך ניתן לאתר אותם.

לימודי אקופונקטורה מומלצים, כי הם מכשירים לבצע את הטיפולים המבוקשים בעולם

אקופונקטורה הינו אחד הטיפולים המבוקשים והמוכרים ביותר בעולם הרפואה המשלימה. היא מהווה פתרון מהיר ויעיל למגוון נרחב של בעיות ומצבים. שיטת טיפול זו מבקשת להביא לזרימה טובה ומאוזנת יותר של אנרגית החיים בגוף. לימודי אקופונקטורה באים ללמד את תורת החדרת המחטים הקטנות והדקיקות, לנקודות הנמצאות על נתיבי האנרגיה בגוף. בפעולה זו, הדיקור משחרר חסימות בזרימת האנרגיה ומחזיר את הגוף לאיזון. במכללת תילתן קיימת אפשרות להרשמה ללימודי דיקור סיני במסלול מקיף ומעניין שילמד אתכם את כל כללי היסוד והעובדות החשובות שצריך לדעת בתחום.

בלימודי אקופונקטורה לומדים על יעילות הטיפול

הדיקור יעיל לטיפול במגוון רב של בעיות, כגון - כאבים כרוניים, מיגרנות. או לחלופין בעיות פרקים, עייפות. חרדה ודיכאון. טיפול זה פותר בעיות במספר מועט של מפגשים. לימודי אקופונקטורה פותחים צוהר לטיפול במגוון אוכלוסיות. נשים בהיריון, ילדים, קשישים. ועל כן, הולך וגובר הביקוש למטפלים מוסמכים בשיטת טיפול זו.

מה מושך את הסטודנטים ללמוד במכללת תילתן?

מכללת תילתן מכשירה מנעד רחב של מרפאים ומטפלים בתחום הרפואה האלטרנטיבית. זוהי מכללה ותיקה בישראל, ושמה הולך לפניה כאחת המובילות בתחומה. בין יתר הלימודים במכללה זאת קיים גם קורס של לימודי אקופונקטורה. מרציו מקצועיים, והמטפלים המסיימים שם את לימודיהם, יוצאים עם ידע ומיומנות חסרי תקדים.