מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי עיסוי רפואי תנאי קבלה

בעיקרון, לימודי עיסוי רפואי מכווני תוצאות, שבהם לומדים כי העיסוי הרפואי פועל לפתרון כל מיני מצבים שאובחנו על ידי הרופא. בלימודים אלו יש המון סגנון, ולא רק למידה של טכניקות. בעוד העיסוי הרפואי עושה שימוש במנעד נרחב של שיטות או הליכים לשם טיפול בכל מיני אזורים בגוף האדם. אותם אזורים אשר ניכר בהם הסבל כתוצאה מכאבים או מפציעות. אנחנו מפצירים בכם שתמשיכו לקרוא, וכך תלמדו עוד על תנאי קבלה של לימודי עיסוי רפואי. בעוד במכללת תילתן, למשל, הם ממש לא בשמיים.

מה צופן העתיד למסיימי לימודי עיסוי רפואי, ומה הינם תנאי הקבלה באופן כללי?

יודעי דבר מדווחים, כי מסיימי לימודי עיסוי רפואי בעתיד הנראה לעין יהיו מאוד מבוקשים. באופן יותר מסחרר מן הממוצע. המגמה של הרפואה ושל הבריאות האלטרנטיבית מתמשכת לכיוון של טיפולי בריאות טבעיים. וזאת לשם השגה של בריאות כללית. במקביל לעניין הציבור באלטרנטיבות ריפוי טבעיות, שמהוות את מקור הצמיחה המוביל למשרות של טיפול בעיסוי רפואי בשנים הקרובות. התשובה לשאלה העקרונית – מה הינם תנאי קבלה של לימודי עיסוי רפואי? נשיב כי הם תלויים במכללה עצמה. בעוד שבמרבית מקומות הלימוד מוצעים הלימודים בתור המשך למי שסיים קורס עיסוי בסיסי. באופן הזה שהמועמדים ללימודי עיסוי רפואי צריכים להציג רקע קודם בתחום. במרבית מן התרחישים, תנאי הקבלה ללימודי עיסוי רפואי מחייבים רקע קודם במקצועות הטיפול. כמו לדוגמא – הוראה של החינוך הגופני, הידרותרפיה. או לחלופין הדרכה של כושר גופני. כמו גם תעודה שמעידה על סיום שתיים עשרה שנות לימודים.עוד שאלה מאוד חשובה: איפה כדאי ללמוד עיסוי רפואי?

מה הם תנאי הקבלה הרווחים?

תנאי הקבלה שרווחים בהרבה מכללות עבור תנאי קבלה של לימודי עיסוי רפואי, דורשים מהמועמדים לקבלה לצלוח ראיון של קבלה אישי. בעוד במהלכו תיבדק ההתאמה של המעוניינים ללמוד עיסוי רפואי לעיסוק בתחום טיפולי.