מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי עיסוי שוודי הוליסטי

עוד בתקופת תרבויות קדומות, החל הטיפול באנשים באמצעות עיסוי. טיפול זה החל מתוך ההבנה, כי לנפש יש השפעה ישירה על גוף האדם, ועל מצבים פיזיים שונים. מתוך מגוון רחב של טיפולים ועיסויים, קיים גם טיפול הוליסטי שוודי. עיסוי זה מעודד זרימה של דם בגוף האדם, ומשחרר כאבי שרירים ולחצים פנימיים. שיטת טיפול זו מחייבת לימודי עיסוי שוודי הוליסטי מעמיקים, תוך כדי שימת דגש על כל איבר בגוף האדם, והתמקצעות בתחום. לטיפולי עיסוי שוודי מחירים משתנים לפי הזמן, הקליניקה והמטפל שמבצע את העיסוי, באפשרותכם לבצע חיפוש מעמיק ולמצוא עבורכם את המכון שיעניק לכם עיסוי שוודי במחיר נוח ואטרקטיבי.

מה הוא עיסוי שוודי הוליסטי?

עיסוי הוליסטי נחשב לשיטה עתיקה של ריפוי, המנקה את הרעלים מהגוף, ומשחררת אותו מלחצים נפשיים ומתחים. טיפול באמצעות עיסוי הוליסטי נחשב לאמצעי הגורם ומזרז תהליכים פיזיולוגיים ורוחניים בגוף. דבר אשר מביא לריפוי ולהמרצת מערכות הגוף, לכדי שיקום ושיפור התפקוד. עיסוי שוודי הוליסטי, כשמו כן הוא. מקורו בשוודיה וזהו עיסוי שמתעסק בחיבור כל האיברים יחדיו.

מה תלמדו במסגרת לימודי עיסוי שוודי הוליסטי?

במסגרת לימודי עיסוי שוודי הוליסטי לומדים אודות העיסוי, מה מקורו של העיסוי השוודי ומהם הדגשים. עיסוי שוודי הוליסטי הוא עיסוי ששם דגש על שיפור זרימת הדם בגוף. עיסוי זה מטפל בכל מערכות הגוף, ומתבסס על עיסוי ולישה של רקמות העור, השרירים והגידים. הוא כולל בתוכו עיסוי רקמות עמוק, ליטוף. או לחלופין לחיצות, רטט של הגוף, חיכוך והקשות. לומדים את תורת העיסוי, טכניקות עיסוי שונות. היגיינה, אתיקה מקצועית. פיזיולוגיה וגוף האדם. קורס עיסוי שוודי במכללת תילתן יעניק לכם ארגז כלים וידע מעשי אשר יסייע להבנה מעמיקה של התחום והשתלבות בו עם סיום הלימודים.

היכן כדאי לעבור לימודי עיסוי שוודי הוליסטי?

מכללת תילתן לרפואה משלימה, מכללה מובילה בתחומה. מציעה לימודים במסגרת לימודי עיסוי שוודי הוליסטי, לשם קבלת תעודת מטפל מוסמך. במכללה זו לומדים טכניקות טיפוליות ממוקדות, לשיכוך כאבים ולהרפיית שרירים. לומדים אף טכניקות לריכוך העור ולשחרור רעלים. לימודים לעומק על פיזיולוגיה של גוף האדם, קשר בין גוף ונפש. הלימודים במכללה זו כוללים גם קורס החייאה, המשולב בלימודי עיסוי שוודי הוליסטי. בסיום הלימודים מקבלים תעודת מעסה מוסמך.