מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי עיסוי תינוקות

באופן טבעי, תינוק ישן ובוכה. כאשר מרימים אותו מהעריסה, מיד מגיע בכי. וחוזר חלילה. באם תבינו כמה התינוק שלכם נינוח כשהוא בידכם, תנסו לדמיין עד כמה הוא יהיה נינוח כאשר הוא יעבור עיסוי. על פי המון מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי עיסוי תינוקות עשוי להפחית סטרס ובכי שלהם. לסייע להם לישון בשלווה. כמו גם להקל על הגורמים שמפריעים להם, שבעקבותיהם הם פורצים בבכי. נמצאו גם מחקרים שמאמינים כי המסז' מגביר את היכולת של התינוקות להילחם מפני בקטריות. על מנת לסייע לכל אותם תינוקות, למצוא את הרוגע בחייהם, כדאי שתירשמו למסגרת של לימודי עיסוי תינוקות. בלימודים אלו תלמדו שיטות פשוטות לכדי עיסויים כללים. ובנוסף לכך, תלמדו לתרגל שיטות שמעודדות קואורדינציה והן פיתוח שרירים. בהמשך המאמר תגלו עוד יתרונות שמקנים לימודים אלו.

בלימודי עיסוי תינוקות תלמדו את הטכניקה העתיקה ביותר לחיבור תינוקות להוריהם

במסגרת של לימודי עיסוי תינוקות תלמדו את הטכניקה הכי עתיקה. טכניקה שמסייעת בחיבור שבין תינוקות לבין הורים. עסקינן אודות, למעשה, טיפוח של תקשורת עם הקשר. קורס עיסוי תינוקות במכללת תילתן הוא המקצועי והמקיף ביותר בו תקבלו מענה על כל השאלות והחששות בעת עיסוי הרך הנולד. לימודים אלו עוסקים בתחום נרחב של רפואה משלימה. כל הרעיון הוא להבין מה הינו המגע הנכון. אותו מגע שמסייע בטיפול בכל מיני בעיות. מדובר על מגע שמסייע לטפל במנעד רב של בעיות. כמו גם הינו הבסיס החזק ביותר להידוק הקשר והתמיכה שבין ההורים לבין תינוקם. המגע שמועבר בעיסוי לתינוקות חיוני ביותר להתפתחות הרגשית והמוטורית של התינוקות. זה המגע שמחזק את תחושת הביטחון שלהם, ומסייע לטפל בשפע של בעיות.

איזה ערך מוסף יקנו לכם לימודי עיסוי תינוקות?

עיסוי תינוקות נגד גזים הוא יעיל מאוד, עליו תוכלו ללמוד בסדנת עיסוי תינוקות הקיימת בתילתן, סדנה זו נותנת מענה לכל ההורים הטריים שמעוניינים ללמוד כיצד מזהים את הפיתרון להפסקת בכי העולל מבעיות שונות. לימודי עיסוי תינוקות יתמכו בטיפולים שלכם בתינוקות בעזרה של התמודדות שלהם עם מגוון בעיות. כגון – עצבנות כתוצאה מצמיחת שיניים. התקררות. שפעת. קיבה רכה. שיהוק. עצירויות, וכולי. בלימודים אלו תרכשו מיומנויות רבות כתמיכה בהתפתחות הנפשית והמוטורית של התינוקות. מעבר לכך שתלמדו כיצד להנחות את הורי התינוקות לעסות אותם נכון, תלמדו כיצד להנחות אותם להרגיע אותם באישון לילה.

מילותינו האחרונות,

הקמתה של מכללת תילתן הייתה פרי פועלו של דוקטור מ. יעקבסון ליסטן. כבר לפני שני עשורים. ואם מעניין אתכם למה בדיוק ללמוד את הקורס הזה במכללת תילתן? כי אז נשיב לכם שרק במכללה זאת יכשירו אתכם באופן הכי מקצועי וייחודי. בסך הכול מדובר על כשבעה מפגשים, כאשר אורך כל מפגש הוא כארבע שעות בלבד. פה ישנה משוואה בטוחה – מעט זמן של השקעה = תמורה מלאה.