מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס אקופונקטורה במרכז

מזה המון שנים ידועה הרפואה הסינית המסורתית בתור תורה של טיפול וריפוי הוליסטית, אשר מאגדת בה ידע תיאורטי ופרקטי, שנרכש במהלך אלפי שנים. כבר במהלך המאה התשע עשרה, ביחד עם הכניסה המטאורית של הרפואה המודרנית לסין, יצרו את ההפרדה בין הרפואה הסינית הידועה כעת, לבין הרפואה הסינית המסורתית. מאידך, במערב כולנו עדים לסינרגיה שבין שתי רפואות אלו. אף הרפואה הקונבנציונלית, שמנוהלת בקופות חולים, עושה שימוש בשילוב הרפואה הרגילה עם הרפואה הסינית, לשם הטבה בבריאות החולים. ומדוע "כולם" כיום נוהרים לקראת צליחת קורס אקופונקטורה במרכז? ובכן, מדובר אודות הטכניקה הכי פופולרית כיום במערב, שלעתים המון אנשים מתבלבלים במושגים ומשתמשים במלה דיקור סיני במקום רפואה סינית. בהרשמה לקורס אקופונקטורה במרכז תלמדו על מפת נקודות דיקור סיני שמהווה את הבסיס לשיטת טיפול זו ומלמדת הרבה על גוף האדם. לכל מי ששוקל לעשות הסבת מקצוע, או שסתם הוא מתלבט בשאלה מה בדיוק ללמוד, קורס אקופונקטורה במרכז עשוי בהחלט להיות יעיל עבורו. כל מי שעזרה לאנשים חשובה לו, וברצונו ללמוד מקצוע מתגמל עם ערך מוסף – זה בהחלט הכיוון הנכון.

למה מומלץ להירשם לקורס אקופונקטורה במרכז?

מומלץ להירשם ללימודי קורס אקופונקטורה במרכז בעיקר משום שהם מאפשרים לבחור בנתיב קריירה נגיש. מרבית מקומות הלימודים מאפשרים לסטודנטים ללמוד בשעות הערב, או רק בימי שישי. באופן הזה, שניתן לשלב עבודה עם לימודים. על פי סקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי ההוצאה הכספית על טיפולים בריאותיים הוליסטיים עולה יותר ויותר מדי שנה. הווה אומר – הביקוש לרופאים בתחום זה רק הולך וגובר. מה שמבטיח לכם, שבסיום הלימודים לא תחסר לכם עבודה.

צליחת קורס אקופונקטורה במרכז תקדם אתכם

מי שנרשם ללימודים של קורס אקופונקטורה במרכז, ואף צולח אותם, קיים סיכוי רב להגדיל את פוטנציאל ההשתכרות שלו, על ידי פתיחת פרקטיקה פרטית. אין כל בעיה לבנות קהל לקוחות רב, מה שמסייע להבטיח את השכר היציב שלכם בתום הלימודים. כל מה שנדרש מכם, לאחר הלימודים, זה להיות חדורי מוטיבציה, בעלי רוח יזמית, ועם רצון עז לסייע לבני אדם. לימודי דיקור סיני יסייעו לכם בהבנת התחום לעומק וצבירת ניסיון פרקטי בתחום מוערך זה באמצעות מסלול לימודים מקיף וחוויתי במכללת תילתן.

ולא נסיים בלי לומר,

מכללת תילתן מבינה, כי לימודי דיקור סיני מהווים כחלק מהרפואה המשלימה והאינטגרטיבית. מתוך התובנה, כי הדיקור הסיני הינו אחד מן הכלים הטיפוליים הכי עוצמתיים ברפואה הסינית, שנחשב לטיפול המשלים הכי שכיח בכל מרחבי תבל, הקורס שמציעה המכללה מושקע, מפתח, מלמד, ומוציא מתחת ידיו את המטפלים הטובים ביותר. מדובר על לימודים במשך כעשרים וארבעה חודשים, כאשר בכל שנה לומדים כארבעים שיעורים, בני חמש שעות. השקעה אינטנסיבית לעתיד מזהיר בהחלט.