מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס אקופונקטורה דיקור סיני

הדיקור הסיני הוא שיטת טיפול אלטרנטיבית, המבוססת על שיפור זרימת אנרגיית החיים בגוף האדם. שיטה זו היא אחת מאבני היסוד בתחום הרפואה המשלימה. והביקוש לטיפול זה רק הולך וגובר בשנים האחרונות. כתוצאה מכך, נפתחו עוד ועוד נתיבי לימודים של קורס אקופונקטורה דיקור סיני, המכשירים מטפלים נוספים ומוכשרים בתחום זה. כיום, ניתן למצוא אין ספור מכונים וקליניקות בערים והאיזורים השונים בישראל, ניתן להזמין טיפולי דיקור סיני בפתח תקווה, ירושלים, חיפה, תל אביב ועוד.

מהות הטיפול שנלמדת בקורס אקופונקטורה דיקור סיני

על פי תפישת הרפואה הסינית, קיימות מאות נקודות בגוף, שעל ידי דיקור בהן - מועברת אינפורמציה ומוחדרת אנרגיית צ'י לגופו של המטופל. נקודות הדיקור מדויקות, ואינן נראות לעין. אולם, ניתן לאתרן באמצעות מד מתח פשוט. קורס אקופונקטורה דיקור סיני מלמד את חשיבות עומק הדיקור וזווית המחט. דיקור עם כיוון הזרימה, יגרום לחיזוק הצ'י ונגד הכיוון יגרום לפיזורו. כמו כן, ישנה חשיבות לזמן הדיקור ביחס לנשימה. או לחלופין למהירות החדרת ולהוצאת המחט מהגוף, לעובי המחט ועוד. בהחדרת המחט למקום הנכון, המטופל מרגיש חום. תחושה זו מעידה על כך, כי המחט הוחדרה למקום הנכון, וכי הטיפול יעיל.

קורס אקופונקטורה דיקור סיני – מההיבט של הרפואה הסינית והיפנית

לימודים של קורס אקופונקטורה דיקור סיני נלמדים במסגרת מסלולים מקיפים ברפואה הסינית, ואף ברפואה היפנית, והרפואה המשלימה. במהלך הלימודים, חווים הסטודנטים היכרות של כאלף וחמש מאות נקודות דיקור בגוף האדם, מאבחנים את מיקום ההפרעה בזרימת האנרגיה ומתמקצעים בדיקור. קורס דיקור סיני במכללת תילתן נבנה במאמץ רב על מנת שיכלול את כל נושאי הלימוד החשובים על מנת להעניק את ההכשרה הטובה ביותר לתלמידים במקצוע בו העבודה חייבת להיות מדוייקת ומקצועית. הדיקור הסיני ידוע ביעילותו הרבה בפתרון מכלול בעיות רפואיות, ותחום זה זוכה להערכה רבה בשירותי הבריאות המערבית המוכרת. ומשולב בה היטב. 

הייחודיות של מכללת תילתן

תוכנית הלימודים של מכללת תילתן הינה מקיפה את כל טווח הגילאים, ומותאמת לטפל באנשים מגיל אפס ועד זקנתם. הלומדים במסגרת של קורס אקופונקטורה דיקור סיני מבינים עד מהרה, כי רפואה זו היא רפואה עתיקת יומין, אשר מוכיחה את עצמה כיעילה ופרקטית בלי הרף. הרבה פעמים מופנים אליה מטופלים מהרפואה המערבית לטיפול, כאשר אין מענה קונבנציונלי לבעייתם.