מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס דיקור סיני בתל אביב

הדיקור הסיני ידוע כבר למעלה מאלפיים שנים. מדובר אודות שיטת הטיפול הכי נחקרת במסגרת הרפואה המשלימה ברחבי תבל. הדיקור הסיני מהווה נדבך חשוב ברפואה הסינית המסורתית. הוא חלק ממערכת של טכניקות ייחודיות, שמטרתן לטפל בכל מיני מחלות, תוך כדי שיפור הבריאות. וזאת נעשה באמצעות הגירוי של נקודות מסוימות בגוף האדם. טכניקות הדיקור הסיני מפנות את זרימת האנרגיה במקומות ספציפיים בגוף, על מנת להשיב לאנשים את האיזון בחייהם, להקל עליהם מכל מכאוב, ולהצליח היכן שהמערכת הבריאותית הקונבנציונלית אינה מצליחה. בנוסף, משתמשים בטכניקות אלו גם לדיקור סיני קוסמטי אשר משמש לחידוש והחייאת עור הפנים בקרב נשים רבות. כל הנרשם ללימודי קורס דיקור סיני בתל אביב, נהנה מלימודים מקיפים, שכוללים, בין השאר, את הפילוסופיה ואת דרכי הטיפול בהיבט הבריאותי, אשר אמון על שלושת התחומים – נפש, רגש והגוף הפיסי של האדם.

מדוע כה הרבה אנשים בוחרים להירשם ללימודי קורס דיקור סיני בתל אביב?

כאשר מדברים על דיקור סיני, או יש המכנים אותו "אקופונקטורה", צריך להבין שהמלה נחלקת לשני חלקים – אקוס, שפירושה מחט פונקטורה, שפירושה דקירה. הדיקור הסיני מהווה שיטה מאוד מחושבת, קדומה ומדויקת, בה לא עושים שימוש בחומרים כימיים, כדוגמת תרופות. עסקינן אודות בין הכלים הכי מובילים בתחומי הרפואה הסינית. המון בני אדם מעוניינים כיום להירשם ללימודי קורס דיקור סיני בתל אביב. רובם מונעים מתוך הרצון לסייע לאנשים להרגיש יותר טוב, בדרכים חלופיות מהרפואה המודרנית. בלימודים הללו לומדים, בין היתר, כי באמצעות הדיקור הסיני ניתן לאזן או לחזק את הרמה האנרגטית של גוף האדם, לשפר במידת מה את איכות חייו. וכמובן להקל רבות על כל מיני סימפטומים שמהם הוא סובל. עם סיום הלימודים, תהיו מוסמכים כמטפלים להכניס מחטים סטריליות ועדינות בצורה מדויקת, ומכוונת מטרה, לכל מיני נקודות בגוף המטופל. ואין מדובר בנקודות ארעיות, כי אם בנקודות שנבחרו בתום אבחון מעמיק, המלווה בידע מקדים. ככלות הכול, כל נקודה בגוף האדם בעלת השפעה אחרת בתפקוד הגוף. כאשר מבצעים סינרגיה של המקומות שדקרתם, נוצרת תבנית אנרגטית, שניתן באמצעותה ללמוד על גוף המטופל. תוך כדי טיפול אינטנסיבי באזורים בעייתיים, והשבה של המטופל למצב מאוזן. לכל מי שירא מן הטיפול של הדיקור הסיני – במסגרת הלימודים תבינו, כי עסקינן אודות שיטת טיפול בטוחה ביותר, ולא משנה מה מין וגיל החולים. זאת שיטת טיפול אפקטיבית, לסיוע בהתמודדות עם מנעד רב של מחלות, שהרפואה הרגילה לא מצאה להן מזור.

מה כוללים ללימודי קורס דיקור סיני בתל אביב?

קורס דיקור סיני בתל אביב מהווה חלק מאוד אינטגרלי במסלול של לימודי הרפואה הסינית. במסגרת לימודים אלו תלמדו תחומים רבים, כמו למשל – חינוך לאורח חיים מאוזן. או לימודי תזונה. והן צמחי מרפא. לימודי דיקור סיני במכללת תילתן הם המקיפים והמעשירים ביותר בתחום, לימודים אלו יעניקו לכם ארגז כלים וידע מעשי להשתלבות בתחום מיומנות מירבית. תחומי הלימודים יקנו לכם הבנה מאוד מעמיקה והוליסטית בכל ההיבט של הריפוי. באותו אופן שבלימודי רפואה קונבנציונליים, אין אפשרות ללמוד רק תחום התמחות אחד, כי אם לומדים את כל ארסנל לימודי הרפואה, ורק בתום כל התהליך – מתמחים בתחום ספציפי – כך גם בלימודי דיקור סיני. לומדים את כל התחומים, ובסוף מתמחים למה שהכי התחברתם. 

ולסיכום דברינו,

מכללת תילתן מזמינה אתכם להצטרף ללימודי דיקור סיני, בעיר תל אביב. צוות המכללה עושה ככל יכולתו, על מנת שתפיקו את המרב מלימודים אלו. בקורס תקבלו לידכם תרשימים מרידיאניים, כמו גם תקצירים מודפסים של כל תחום נלמד. המרצים בקורס ילמדו אתכם להשתמש בשפע של מודלים, כדי להמחיש לכם את תכני הקורס, תוך כדי תרגול של אבחון וטכניקות של טיפולים.