מכללת תילתן

לימודי רפואה משלימה

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס דיקור קוסמטי

מועד פתיחה  3/9/2024   ימי ג' מ 17:30 עד 21:00 למשך 10 מפגשים

לפרטים נוספים ולמחיר צרו קשר 03-5655888

תורת הרפואה הסינית המסורתית מאמינה, כי היופי נובע מהבפנים של האדם. עם תהליך ההזדקנות, הקמטים והקשיים גורמים לאנשים לחוש שהם אינם בריאים דיו. הדבר יכול לנבוע מכך שהזרימה של הצ'י והדם לא מאוזנים בגוף שלכם. במסגרת קורס דיקור קוסמטי, תלמדו איך לאזן את הזרימה הזאת כהלכה. ובאמצעות תהליך זה, תשיבו את זרימת הצ'י והדם למטופל. המטופלים שלכם מיד יבחינו בשינוי. הן הפיזי, בהצערת הפנים. והן הנפשי – מתוך אושר צרוף של מראה צעיר יותר. כאשר תאזנו את זרימת הדם, כפי שתלמדו בקורס, היא עשויה לסייע למטופלים לשמור על עור בריא וטונוס של שרירים. וזאת נעשה באמצעות שליחת אנרגיות ולחות, שמרימים ממש את שרירי הפנים. לטיפול בשיטת דיקור קוסמטי מחיר משתנה בהתאם לאיזור וכמות המחטים שזקוקים לו. אך לא בכך מסתיימים הדברים. באם תלמדו אצלנו, במכללת תילתן, ילמדו אתכם שיטות שבמגבירות את זרימת הלימפה בעזרת עיסוי פנים ייחודי. כמו כן, באמצעות שילוב עם דיקור ניתן לחזק את המערכת החיסונית של המטופלים. ומה הקשר? ובכן, העור של המטופלים מהווה נדבך חיוני במערכת החיסון שלהם. החדרת המחט לפנים משפיעה הישר על ייצור הקולגן, שעוזר בגוון העור. ולידע כללי, קולגן הינו חלבון, שמיוצר באמצעות גוף האדם. הקולגן אמון על החוסן ועל העמידות של העור. הוא מפסיק לתפקד עם החשיפה לקרני השמש ולהזדקנות. אך הקורס לדיקור קוסמטי ילמד אתכם כיצד להמריץ את התהליכים הטבעיים של גוף האדם. כמו גם, של רבייה ושל צמיחת תאים.

מה העובדות שתרכשו מלימודי קורס דיקור קוסמטי?

במסגרת לימודי קורס דיקור קוסמטי, תבינו, כי הדיקור הקוסמטי הוא שיטה שאיננה פולשנית. בניגוד, למשל, להליך כירורגי. מדובר אודות שיטה להצערת הפנים, ואף להפחתה של סימני תהליך ההזדקנות. כאשר מתבססים על האבחנות המבדילות של הרפואה המזרחית, גוף האדם ייראה וירגיש הרבה יותר צעיר. וזאת מהיחס לדפוסים רגשיים, פיסיים ונפשיים, אשר מסבים למחלות ותורמים לתהליך הזדקנות מואץ. כל התפיסות הללו יהיו בטלות בשישים עם קבלת הטיפול של דיקור קוסמטי.

מדוע כדאי להיות חלק מהסטודנטים של מכללת תילתן בלימודי קורס דיקור קוסמטי?

רק אצלנו, במכללת תילתן, תזכו לעבור קורס דיקור קוסמטי במתכונת המסורתית.  אצלנו תטמיעו את העובדות הרלבנטיות מהדיקור הקוסמטי, אשר עובד מצוין עם זריקות קטנות. אותן זריקות אשר מגבילות את תנועות השרירים. רק אצלנו תקבלו את כל רזי המקצוע, ותתמקצעו בתחום של הדיקור הקוסמטי.