מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס נטורופתיה במרכז

הנטורופתיה מבוססת על התפיסה, לפיה בטבע קיים המרפא לתחלואי האדם, וכוחו נעוץ ביכולתו של הגוף האנושי לרפא את עצמו. בנטורופתיה קיימות טכניקות ריפוי רבות שרובן משתייכות לאורח חיים בריא ומאוזן, בשילוב עם טכניקות מעולם הרפואה המשלימה. כדי להבין את תחום הנטורופתיה, ולעסוק בו, קיימות מכללות לרפואה אלטרנטיבית, אשר מציעות במקצועיות רבה קורס נטורופתיה במרכז. בו לומדים את כל רזי המקצוע, לימודים אשר נמשכים על פני כארבע שנים. לימודי נטורופתיה במכללת תילתן מעניקים לתלמידים את ההכשרה המקיפה והטובה ביותר הן מבחינת הלימודים, הן מבחינת מיקום המכללה והן מבחינת מסלולי הלימוד הנוחים.

מה תלמדו בקורס נטורופתיה במרכז?

לימודי נטורופתיה כוללים בתוכם מגוון רחב של תחומים, אשר משלבים רפואה מערבית ורפואה משלימה.  בשנת הלימודים הראשונה של קורס נטורופתיה במרכז, הלימודים מתרכזים בנושאים כגון: אנטומיה, פיזיולוגיה. ביולוגיה רפואית, כימיה. פתולוגיה, נוירולוגיה. או לחלופין תזונה אורגנית ותזונה סינית. בשנים לאחר מכן, הלימודים מתרכזים ברפואה אלטרנטיבית, הכוללת - שיטות אבחון, מודעות. ארומתרפיה, פסיכותרפיה. פרחי באך, רפלקסולוגיה וכיוצא בכך. במהלך הקורס עוברים הסטודנטים סטאז' מעשי. במהלכו הם מתמחים בעבודה מעשית.

כמה זמן נמשך קורס נטורופתיה במרכז?

לימודי הנטורופתיה נמשכים מספר שנים, וכוללים בתוכם לימודים בתחום הרפואה הקונבנציונלית כמו לדוגמה - רוקחות, פסיכולוגיה וכולי. לאחר מכן, קורס נטורופתיה במרכז מופנה לרפואה האלטרנטיבית, שם מתמקדים בנטורופתיה ושיטות הטיפול השונות. מדובר בלימודים מעשירים, שבמקרים מסוימים פותחים צוהר ונותנים מענה לבעיות, שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לפתור.

המכללות שניתן ללמוד בהן קורס נטורופתיה במרכז

קיימות מספר מכללות לרפואה משלימה במרכז, אשר בהן ניתן ללמוד קורס נטורופתיה במרכז. מכללות אלו נותנות מענה לימודי לשפע רב של לימודים ברפואה אלטרנטיבית, ביניהם לימודי נטורופתיה. בתום הלימודים, אשר נמשכים ארבע שנים, מקבלים בוגרי הקורס תעודת נטורופת מוסמך, והם יכולים להשתלב לעבודה במרפאות ובקליניקות פרטיות. 

במכללת תילתן כדאי להירשם לקורס נטורופתיה במרכז

מכללת תילתן, בעלת מוניטין רב שנים, בתחום לימודי רפואה אלטרנטיבית. היא מעמידה לרשות תלמידיה, בין יתר הלימודים, גם קורס נטורופתיה במרכז. צוות המרצים במכללה הינו מוביל בתחומו, הלימודים ברמה גבוהה ומעמיקה, תוך כדי הקפדה על לימודי עומק, לפרטי פרטים, בכל נושאי הנטורופתיה. כך שאם ברצונכם ללמוד מה זה נטורופתיה עליכם להירשם למסלול הלימודים במכללה בו תקבלו את כל הידע המעשי והעיוני להצלחה בתחום מבוקש זה.