מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס עיסוי שוודי תל אביב

מהו קורס עיסוי שוודי בתל אביב?

קורס עיסוי שוודי הוא זה המלמד טכניקות עיסוי המתבססות על הנעת הרקמות הרכות. במסגרת לימודים בתל אביב, ניתן יהיה ללמוד להניע את הרקמות הרכות: עור, רצועות, שרירים, גידים (וכן הלאה) תוך כדי הנעה אקטיבית ופסיבית של המפרקים. מטרתה של פעולה זו, היא סילוק חסימות ומתחים ובכך לאפשר לפוטנציאל הטבעי להתגלם כדרך "הגוף המשוחרר".

מטרותיו של קורס עיסוי שוודי בתל אביב

אחת המטרות העיקריות של קורס עיסוי שוודי בתל אביב היא ללמד כיצד להגביר את זרימת הדם ולאפשר לפוטנציאל הטבעי בגוף להתגלם, כמו גם לאפשר שיפור בתפקוד כל מערכות הגוף.  מעסים מנוסים מסתמכים על ידע, ניסיון, מודעות, הבנה מעמיקה וכמובן אהבה. ביכולתם לתמוך בשיפור וחידוש האנרגיה כמו גם החיות בגוף המטופל, לתמוך בהפגת מתחים ולחצים. ואף לעזור באלמנטים הקשורים לשחרור מתח שרירים. הגדלת טווח תנועת המפרקים. ואי אילו איזונים נוספים שיכולים להתרחש ברמה פנימית כתוצאה מתהליך העיסוי.

למי קורס עיסוי שוודי בתל אביב יכול להתאים

לימודי עיסוי שוודי יכולים להתאים לכל מי שממש רוצה ללמוד דרך עוצמתית לטפל באנשים ולתמוך כדרך הנעת רקמות רכות. לכל מי שרוצה לעזור לאנשים לפרוץ דרך ולהתפתח בחייהם ולעבוד בתחום שמניב שינויים שכאלה. ולכל מי שפשוט רוצה לקבל כלים טיפוליים חדשים באופק זה.

מה ניתן ללמוד במסגרת קורס עיסוי שוודי בתל אביב

במסגרת קורס עיסוי שוודי בתל אביב ניתן ללמוד טכניקות שונות הקשורות לעיסוי הגוף. הכרות בסיסית עם האנטומיה של מערכת התנועה בעיסוי. להבין קצת וללמוד על מקורות העיסוי. להבין כיצד משפיע העיסוי על מערכות הגוף השונות. ללמוד כיצד לתשאל נכון טרם העיסוי. ללמוד על אתיקה מקצועית, יחסי מטפל ומטופל בעיסוי. להבין ולקבל מושג לגבי פרסום ושיווק הקליניקה.  וכמובן, להתחיל להתמחות באופן מעשי.

היכן ניתן ללמוד קורס עיסוי שוודי בתל אביב

ניתן ללמוד קורס עיסוי שוודי בתל אביב גם כדרך מכללת תילתן, המעבירה שיעורים על ידי מרצים מובילים, שבחרו בתחום הוראה לאחר צבירת ניסיון בנושאים שהם מלמדים. המכללה נחשבת כמוסד לימודים המאפשר ללמוד סוגים שונים של מקצועות, חלקם, באופן ייחודי בישראל.