מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס רפלקסולוגיה לילדים

כולכם בוודאי מודעים לכל היתרונות, הברורים מאליהם, של הרפלקסולוגיה. המון בני אדם, שנחשפו לכלל היתרונות הללו. אם בתור מטפלים, ואם בתור מטופלים. חשים את הצורך העז להעניק לילדיהם הרכים בשנים קמצוץ מכל היתרונות הבריאותיים שמספקת הרפלקסולוגיה. בשל כך, ובשל הרצון לתת לילדיהם את הכול, הם פתוחים לאפשרות של לימודי קורס רפלקסולוגיה לילדים. כאשר הם חייבים להבין, כי היכולת לספק טיפולי רפלקסולוגיה אינה דומה מלהבין כיצד ללמד פלוני אלמוני לתת טיפול רפלקסולוגיה. לפיכך, לימודים אלו יספקו לכל אותם הורים את הכישורים הנכונים. אותם כישורים שיסייעו להם לשבור את המחסום בין מטפל – הורה – מרצה. לרשותכם, קיים גם קורס רפלקסולוגיה קצר שאורך מספר חודשים ויעניק לכם המון ידע וכלים מעשיים בתחום אך לא די בו על מנת להיות מטפל רפלקסולוגיה בכיר.

למה חשוב להירשם ללימודי קורס רפלקסולוגיה לילדים?

חשוב מאוד להירשם ללימודי קורס רפלקסולוגיה לילדים, מכל מיני סיבות. קודם כל, כאמור לעיל, בשל יכולתה של הרפלקסולוגיה בכלל, והרפלקסולוגיה לילדים בפרט, להציע את כל עולם התוכן העשיר הזה. אף להורים, ואף לילדיהם. בתור הורים לילדים, בוודאי שהנכם מבינים כיצד מרגישים כאשר עומדים מנגד בתחושה של חוסר אונים, בעוד הילדים שלכם חווים כאבים כאלו ואחרים. אין דבר קשה יותר להורים, מאשר לעמוד חסרי מעש בעוד הילדים שלהם סובלים. והם? לא מסוגלים לעשות כלום, על מנת לסייע להם. לפיכך, הקורס של רפלקסולוגיה לילדים, כדוגמת זה שמופיע במכללת תילתן, מציע להורים דרך חלופית להיות פרואקטיביים. תוך כדי סיוע מרבי בעתות קשים כאלו. גם הילדים שלכם יחוו הקלה ניכרת, כאשר הם יבחינו במאמצים שלכם לסייע להם בצורה אקטיבית. מעבר לכך, הקורס הזה, אשר נלמד במסגרת של מכללת תילתן, מציע חוויה אדירה של חיבור בין הורה לילדו. חוויה שעשויה להיות מאוד אפקטיבית, בעיקר בשביל נשים שחוות משבר של דיכאון שלאחר לידה.

איזה תכנים לומדים במסגרת של קורס רפלקסולוגיה לילדים?

קצרה היריעה מלהכיל את כל התכנים שאותם לומדים במסגרת של קורס רפלקסולוגיה לילדים. למעשה כל מכללה ללימודי רפואה משלימה מחזיקה בארסנל שונה של תכני לימוד. אך בשורה התחתונה לרפלקסולוגיה לימודים מעשירים המבוססים על בסיס חזק זהה בתוספת תתי תחומים משתנים. בכל זאת, על מנת לעזור לכם להבין לקראת מה אתם הולכים, ליקטנו מכמה מקומות לימוד את התכנים העיקריים. ואלו הם –

  • בדרך כלל קורס זה מועבר בקבוצות קטנות, או לחלופין במתכונות של מפגשים אחד על אחד.
  • בקורס לומדים כיצד להקל על בעיות ילדות שכיחות.
  • לומדים, בין השאר, איך מתכננים שיעור ואיך מגדירים את חלל העבודה שיהיה נוח וישים בפועל.
  • מבינים מה הציוד הנדרש לשם עבודה מעשית.
  • לומדים את כל רזי המקצוע של הרפלקסולוגיה לילדים.
  • וכמובן לומדים חומר עיוני שמתקשר לתורת הרפלקסולוגיה באופן כללי.