מכללת תילתן

לימודי רפואה משלימה

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס מטפל CBT


קורס סי בי טי  (אחת לשבוע) מועד התחלה 21/11/23 ימי ג' מ 12:30 עד 14:30 למשך 26 מפגשים

קורס סי בי טי (אחת לשבועיים) מועד התחלה 29/11/23  ימי ד' מ 09:30 עד 13:30 למשך 13 מפגשים

מחפשים מקצוע לחיים שכולל טיפול באחרים, סיוע ועזרה? אם כך, ברור מדוע קורס מטפל cbtזו אופציה שאתם חושבים עליה ברצינות. תחילה נבהיר ונאמר שמטפל CBT הינו מטפל שעובד בשיטת הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי. שיטה זו מאמינה שכדי ליצור שינוי בחוויית החיים של המטופל עלינו, מצד אחד, ליצור שינוי בתפיסת המציאות (השינוי הקוגניטיבי) ומצד שני, עלינו לרכוש הרגלי התנהגות חדשים (השינוי ההתנהגותי). קורס מטפל cbt למעשה יקנה לכם את הידע כדי לעשות טיפול כזה לאחרים ואין ספק שאם תהיו אנשי מקצוע טובים תיהנו מפרנסה מכובדת. התחום הזה הפך להיות מאוד מבוקש בשנים האחרונות ולכן תוכלו להיות בטוחים שלא יחסרו לכם מטופלים, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם נרשמים ללימודים כאלה? אם אתם מעוניינים בלימודים CBTפנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים. 

האם הלימודים גם מעשיים?

לא אחת קורה, כאשר חושבים על לימודים כאלה ואחרים בתחום הטיפול, שלמעשה הלימודים רק תיאורטיים. זה אומר שהתלמידים נפגשים פעמיים בשבוע בכיתה, שומעים הרצאות ואולי גם צריכים לעבור מבחנים, אך בסופו של דבר הם כלל לא צוברים ניסיון מעשי. חשוב להבין שבתחום הטיפול על גווניו השונים אין תחליף לניסיון המעשי. לכן, בבואכם לבחור את המקום שבו תרצו לעשות קורס מטפל  cbt, כדאי יהיה לבדוק את הסילבוס של הלימודים ואת השאלה האם הקורס גם מעשי או לא.

בואו להכיר את מכללת תילתן

בין אם אתם חושבים על קורס מטפל cbt ובין אם תרצו לעשות קורסים טיפוליים אחרים, אנחנו במכללת תילתן ממתינים לכם. כל המומחים שלנו חיים ונושמים את התחומים שבהם הם מעבירים את הקורסים, כך שאצלנו תדעו שאתם לומדים מהטובים ביותר בתחום. כמו כן, הלימודים מעניינים ותמיד יכללו גם שיעורים מעשיים, מה שאומר שתסיימו את הקורס ומיד תוכלו להשתלב בעבודה בענף שאותו בחרתם ללמוד אצלנו.