מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

אורח חיים בריא תפריט

אנשים רבים סובלים ממכשולים שונים. מה שישמש בעבור אדם אחד מסוכה קלה, בעבור אחר יהווה תשתית למשבר רגשי עמוק. אנחנו אנשים שונים ומה שמייחד אותנו יותר מכל הוא החוויות שצברנו ועיצבנו לאורך השנים. אולי אחד הדברים שהכי מאחדים בני אדם הן עתות משבר, ואולי האמת הפשוטה שכולנו צריכים עזרה מתישהו. כולנו צריכים מישהו שיקשיב לנו, שייעץ לנו, שיאמן אותנו בתחום מסוים. חלקינו מתמודדים עם חולשות פיסיות וחלקינו עם חולשות רגשיות. תחום הטיפול רק הולך ומתרחב עם השנים ויותר אנשים פונים למקצועות הטיפול- מפסיכולוגים, דרך רופאים, פיזיותרפיסטים, מאמני כושר, מטפלי NLP, ארומתרפיה וכמובן, גם תזונאים. 

אורח חיים בריא תפריט
תזונה הוא אחד מן התחומים שמתפתחים יותר מכל, כמעט כל מטפל שירצה לאבחן את המטופל שלנו, יבדוק בין כל היבטי חייו גם את הרגלי האכילה שלו. בסופו של דבר, מזון הוא הדלק שלנו כמו כל היצורים החיים והצמחים. יש לו השפעה רבה על הגדילה שלנו בגיל ההתבגרות, וכמו כן, השפעה רבה גם על חיזוק המערכת החיסונית שלנו בגילאים מתקדמים יותר. מכללת תילתן לרפואה משלימה הוא אחד מן המוסדות המקצועיים בישראל מזה עשרים שנה. לימודי התזונה משלבים גם מן המדע המערבי, וגם מן הרפואה ההוליסטית והאלטרנטיבית. את קורסיה ומסלוליה השונים של המכללה עושים תזונאים לעתיד, כמו גם מטפלים בהווה שהבינו את החשיבות של גוף-נפש ורוצים להתמקצע בתחום התזונה.

תזונה טבעית
המאה העשרים אופיינה בתעשיינות ובפיתוחים טכנולוגיים כגון הרדיו והאינטרנט. הטכנולוגיה השפיעה רבות על הייצור העולמי במסות גדולות ועל התזונה שלנו, ודורות שלמים התרגלו למזון מעובד שלו השפעות רבות על הגוף, חלק שליליות מאד. כדי ליצור שינוי ולנהל אורח חיים בריא תפריט טבעי הוא אחד מן הדברים שנלמדים כהכרחי במכללת תילתן לרפואה משלימה.