מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

בניית אמון בטיפול | יחסי מטפל מטופל

מקצועות הטיפול אלה מקצועות שדרושה בהם רגישות אחרת לעומת מקצועות כמו הנדסה או עבודה שונה מול מחשבים. לכן ברור מדוע המקצועות הללו לא באמת יכולים להתאים לכל אחד, שכן בסופו של דבר לא כולנו נועדנו להיות מטפלים. אם גם אתם חושבים על האפשרות הזאת בתור מקצוע לעתיד, טבעי שתשאלו את עצמכם, בין היתר, כיצד בונים אמון במהלך הטיפול. בניית אמון בטיפול זו לא משימה קלה, זה עניין של רגישות, מקצועיות וגם כימיה. מה שכן, אין ספק שאם תשקיעו ותלמדו לעומק את תחום הטיפול שבו אתם מעוניינים לעסוק, בהחלט יכול להיות שתהפכו למטפלים מקצועיים ביותר. 

איזה תחום טיפולי תרצו ללמוד? 

ממש כפי שבכל תחום אחר בעידן המודרני יש מגוון רחב של אפשרויות, אנחנו יכולים לראות שגם בתחום הטיפולי השמיים הם הגבול בימינו. לכן אנחנו יכולים להבין אתכם אם אתם מעט הולכים לאיבוד, כי מה זה בכלל טיפול באומנות? מה זה פסיכודרמה ואיך בוחרים את המקצוע הטיפולי המתאים לכם ביותר? אחת מהדרכים הטובות ביותר שיכולות לסייע לכם בבחירה היא לעבור על רשימת הקורסים בשלב הראשון. כל תוכלו להבין איזה קורסים קיימים היום, מה יותר מבוקש ומה לומדים, פחות או יותר, בכל קורס. 

האם יש משמעות לבחירת מוסד הלימודים? 

התשובה היא כמובן כן. ככל שעוברות השנים ההתעניינות בתחום הטיפולי על גווניו השונים הולכת וגדלה וזו גם הסיבה לכך שיש הרבה מאוד מכללות שמציעות את הקורסים הללו. עם זאת, לא בכל מקום תזכו ללמוד מהטובים ביותר ולא בכל מכללה תרגישו שאתם מקבלים תמורה מלאה למחיר. לכן, אם אתם מחפשים מקום מקצועי ומוביל, אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם עם המרצים הטובים ביותר שיש, אז למה שלא תפנו אלינו עוד היום?  אם אתם מתעניינים בלימודי מקצועות טיפוליים,נשמח לתת לכם מידע אודות תכניות הלימודים שלנו.