מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

דיקור סיני לימודים

אחד מן הטיפולים בזכותם הרפואה האלטרנטיבית הפכה להיות כל כך פופולרית בשנים האחרונות הוא האקופונקטורה, הלוא הוא הדיקור הסיני. שימוש בדיקור הסיני נעשה בסין העתיקה כ-1800 שנים לפני הספירה ובמאה השנייה לפני הספירה תפס תאוצה ונהפך פופולרי במזרח כולו. רק במאה העשרים חדר לתרבות הטיפול המערבית. ניתן היום למצוא מרכזי טיפול ומומחים בדיקור בכל רחבי העולם. הדיקור הסיני משמש היום לטיפול בבעיות שונות- חיזוק המערכת החיסונית, פתרון בעיות אורתופדיות, מניעת מחלות והתמודדות עם מחלות כרוניות, ואף התמודדות עם מצבים רגשיים ונפשיים קשים.

דיקור סיני לימודים

קורס דיקור סיני הוא קורס שצריך לכלול בתוכו ידע רב באנטומיה ופיסיולוגיה. הרפואה הסינית מתבססת על הקשרים שבין כל איברי הגוף והשפעתם זה על זה. ערוצי האנרגיה שזורמים בגופינו, הלוא הם המרידיאנים, עוברים דרך כל איברי הגוף, והדיקור הסיני מתבסס על החדרת מחטים שיגרו נקודות אנרגיה שונות ויעזרו לנתב מחדש חסמים אנרגטיים. במכללת תילתן לרפואה משלימה הסמכת דיקור נמשכת לאורך שנתיים מלאות, בכל שנה ארבעים מפגשים של חמש שעות. בזמן הלימודים, התלמידים ילמדו את תאוריות הרפואה הסינית, יבצעו התנסות מעשית בתחום ואף ילמדו בקורסים בשיטות טיפול נוספות להעשרת סל הכלים הטיפולי שלהם לעתיד.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

כמחפשים אחר לימודי נטורפותיה או לימודי עיסוי, או כשמחפשים אחר דיקור סיני לימודים צריכים להיעשות מתוך הבנה כי יש משמעות עצומה עבור מטפל, להכיר כמה שיותר גישות. מכללת תילתן נוסדה לפני כעשרים שנה מתוך הבנה שמטפלים מקצועיים בעידן המודרני, חייבים להכיר שיטות טיפול מעולמות שונים. אין זה אומר כי מטפל בדיקור צריך תואר בפסיכולוגיה וההיפך. אבל היכרות בסיסית עם עולמות התזונה, לימודי עיסוי שבדי, לימודי אנטומיה ופיסיולוגיה, פרחי באך וטיפול רגשי, יכולים להפוך את רמת הטיפול למעמיקה ביותר.