מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

השפעת אישיות המטפל על הטיפול

אם אתה מנסה לבחון אפשרויות תעסוקה שיכולות להיות רלוונטיות מבחינתך לעתיד, ברור מדוע אתה חושב, בין היתר, על האפשרות של להיות מטפל. מה שכן, חשוב להבין שכאשר מדברים על תחום כמו טיפול, יש משמעות לא רק להשכלה אלא גם לשאלת אישיות המטפל. כלומר, האם מטפל צריך שיהיו לו תכונות מסוימות ומיוחדות? או שאולי כל אדם יכול ללמוד טיפול ולעשות חייל בתחום הזה? האמת היא שטיפול זה מסוג אותם התחומים שבהחלט צריך להרגיש בהם שליחות, שכן ההוכחות בשטח מראות שלא כולם יכולים לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. 

הסבלנות והאמפטיה 

בבואנו לדבר על אישיות המטפל אנחנו רואים שיש דברים שאם אין לך אותם, אין לך סיכוי להצליח: הסבלנות למטופלים שלך והיכולת להביע אמפטיה. זה בכלל לא משנה באיזה תחום טיפולי אתה בוחר, כי מה שבטוח זה שמי שעומד מולך רוצה להרגיש שאתה מבין אותו. כאשר המטופל מרגיש בטוח וכשהוא מרגיש שהמטפל באמת מתעניין בו, היכולת שלו להיעזר במטפל גדולה יותר. חשוב להבין שיש דברים שאפשר ללמוד בתחום הזה וגם הניסיון יכול להשפיע, אך מצד שני, יש גם דברים מולדים שהופכים אותך למטפל טוב או למטפל פחות מוצלח. 

בוא ללמוד במקום נהדר 

בין אם אתה כבר יודע איזה תחום טיפולי תרצה ללמוד ובין אם אתה לא לגמרי בטוח, אנחנו רוצים שתדע: אצלנו במכללת תילתן מחכה לך הטוב ביותר. יש לנו מרצים נהדרים, ניסיון רב שנים ולא מעט קורסים מעניינים שעוסקים כולם בתחום הטיפול. לכן, אם אתה יכול להצטרף עוד היום לרשימת הסטודנטים המרוצים שלנו למדו מקצוע טיפולי והצליחו להתפרנס ממנו בכבוד, למה שלא תעשה את זה כבר ברגעים אלו ממש? אם אתה מתעניין בלימודי מקצועות טיפוליים, נשמח לתת לך הכוונה למקצוע שמתאים בשבילך.