מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

זהות המטפל

רבים מאיתנו חולמים להיות מטפלים וכל אחד, בעידן שבו אנחנו חיים, יכול לקחת את זה לכיוון אחר. כך קורה שיש אנשים שבוחרים ללמוד שבע שנות רפואה בטכניון לעומת אנשים אחרים שבוחרים לעשות קורסים שונים העוסקים בטיפולים אחרים. אם גם אתם רוצים להיות מטפלים ברור מדוע תרצו לעשות את זה על הצד הטוב ביותר, ולכן, מעבר לכך שכדאי יהיה לבחור את תחום הטיפול המתאים לכם, כמובן שאתם צריכים גם לחשוב על זהות המטפל.

מה הופך איש מקצוע למטפל טוב יותר? 

ישנם מספר דברים שצריך לקחת בחשבון כאשר מנסים להבין האם טיפול זה העתיד שלנו מבחינה מקצועית. לדוגמא, האם יש לכם בכלל סבלנות לזה? האם אתם יכולים לגלות אמפטיה? ובנוסף, האם אתם יכולים להפריד בין הכאב של המטופל ובין היכולת שלכם לעזור לו? בנוסף לכל אלה, כאשר מדברים על מטפל טוב כמובן שיש מקום גם לבחון את המקצועיות שלו ואת רמת הידע, כי אם יש משהו בטוח, זה שלא תוכלו להיות מטפלים טובים ללא ידע מעמיק. לכן אנחנו מציעים לכם לא רק לבחור את תחום הטיפול שבו אתם רוצים להעמיק אלא גם להחליט איפה ללמוד את המקצוע. 

בואו ללמוד תחומי טיפול שונים במכללה מובילה 

מחפשים את המקום הכי טוב שיש ללימודי מקצועות טיפוליים? רוצים להיות מטפלים שעושים עבודה טובה ונותנים את הנשמה למטופלים? אם כך, אנחנו כאן בשבילכם. את מכללת תילתן הקמנו כבר לפני שנים רבות כך שאם יש משהו בטוח, זה שלא חסר למרצים שלנו ניסיון. זה לא משנה אם תרצו ללמוד אצלנו טיפול באומנות, בציור או בכל תחום אחר, שכן אצלנו תרגישו שאתם במקום הנכון ושאתם מקבלים תמורה מלאה לתשלום.