מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול משפחתי לימודים

כשמחפשים אחר טיפול משפחתי לימודים ניתן למצוא מקומות רבים וגישות שונות. הדרכת הורות כבר כמה עשרות שנים הפכה מאד פופולרית ואם בעבר אנשים היו מתבססים רק על ספרי עזר, אז היום אנשים מבינים את הצורך הרב ללמוד ממומחים. כשם שאנחנו לא נולדים רופאים וטייסים, כך אנחנו גם לא נולדים הורים. בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, המרחק התקשורתי בין ההורים והילדים גדל בהרבה והורים רבים מרגישים חוסר אונים אל מול ההתבודדות של ילדיהם מול המסכים השונים והרשתות החברתיות.

רפואה אלטרנטיבית ושיטות טיפול חדשניות

אחת מההשפעות הרבות של המדיה החברתית והעובדה שאנחנו מוקפים במכשור טכנולוגי ואינפורמציה שרצה סביבנו ללא הפסקה, היא הפרעות קשב וריכוז בקרב הנוער. כמובן, לא עוזרת לזה העובדה שמערכת החינוך מיושנת ולא מותאמת לעולם התוכן של ילדינו. אם לפני כמה שנים הורים היו ממהרים לדחוף לילדיהם ריטלין, הרי שהיום תופעות הלוואי והסיכונים הכרוכים בתרופה הרחיקו הורים רבים מהרצון לספק אותה לילדיהם. אחד מן התחליפים המצוינים אותו מצאו הורים רבים הוא בשיטות הטיפול הטבעיות מעולם הרפואה ההוליסטית. שילובים של פעילויות פיסיות, טיפול משפחתיים בדיאדי ו- CBT, ושימוש בפרחי באך וצמחי מרפא כתחליף תרופתי ותזונה טבעית לוויסות רגשי ואנרגטי. תחום הטיפול המשפחתי הולך ונהפך פופולרי, ומטפלים רבים מבינים את הצורך שבשילוב הידע של הפסיכולוגיה המערבית, יחד עם הידע והטכניקות של הפסיכותרפיה ההוליסטית.

טיפול משפחתי לימודים

מכללת תילתן לרפואה משלימה היא מהמכללות הוותיקות בישראל לרפואה אלטרנטיבית ולוקחת כהנחת יסוד את הצורך בשילובם של מדעים מן המערב ומן המזרח כדי ליצור טיפולים אפקטיביים. מכללת תילתן מציעה קורסים שונים ברפואה ההוליסטית תוך התייחסות למורכבות המשפחתית בטיפול. החל מציור טיפולי למבוגרים וילדים, קורס CBT, סדנת פסיכודרמה ופסיכותרפיה הוליסטית.