מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מאמן תזונה

בשנים האחרונות אנחנו עדים למהפכה תרבותית שפוקדת את הדור שלנו. למען האמת, ניתן לאפיין את הדור שלנו ככזה שעבר תמורות תרבותיות בתחומים שונים כנראה יותר מכל דור אחר. אבל אולי אחד מן הדברים הבולטים שנכנס לאורח החיים שלנו, הוא המודעות לבריאות הגוף-נפש. בעצם, ניתן לפרק זאת לשני תחומים שונים- בריאות הגוף ובריאות הנפש. אך ניתן לראות כי ככל שכל אחד מן המדעים הללו מתקדמים, אנחנו יכולים לראות יותר הוכחות לקשר ההדוק ביניהם. מחקרים ממדעי המוח מוצאים השפעות רבות של רגשות על תפקודים נוירולוגים, ופסיכולוגים משתמשים באלמנטים כמו תזונה ופעילות גופנית כחלק משיטות הטיפול שלהם בטיפול הנפש.

לימודי תזונה הוליסטית

אנשים רבים הולכים לאבחון ואימון תזונתי כדי לשנות אורח חיים. לעיתים הסיבות הן השמנת יתר או רזון יתר, לפעמים הסיבות נובעות מבעיות בריאותיות כגון קרון, אלרגיות ולחץ דם גבוה, ולעיתים מדובר בבעיות נפשיות שמלבד הטיפול הפסיכולוגי, הומלץ למטופל גם לשנות את תפריט התזונה לטבעי יותר. ייתכן כי המטופל סובל מהתמכרות לחומרים מסוימים כגון סוכר. טיפול תזונתי יכול להתבצע במתכונות רבות, בקבוצות להרזיה או באימון אישי. ניתן לראות היום אנשים רבים המשלבים בין דיאטן לבין מאמן תזונה (Nutrition Coach), ובין הידע המעמיק, והדרך ליישומו. יותר ויותר אנשים יודעים להכיר בהבדל שבין המקצועות ובנחיצות של כל אחד מהם, על מנת להצליח לבסס אורח חיים בריא יותר מעתה ולתמיד.

מכללת תילתן ותזונה טבעית

גם בתור מאמן תזונה אישי וגם בתור דיאטן, מטפלים שונים למדים תחומים מן הרפואה המשלימה שנמצאו אפקטיביים ביותר, ביניהם התזונה ההוליסטית, נטורופתיה וטיפול בצמחי מרפא. מכללת תילתן מציעה לימודי טיפול תזונה טבעית ששואבים את השראתם גם מן התחום של הרפואה ההוליסטית, אך גם מן המדע המערבי.