מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תזונה נכונה למתאמן

אנשים רבים מחליטים לשנות אורח חיים לבריא יותר, ומתחילים לעסוק בפעילות גופנית. כחלק מאורח החיים הבריא, ומלבד הפעילות הגופנית, אנשים מאמצים דיאטות שונות ומתחילים לצרוך ויטמינים וחלבונים, ובנוסף, מפסיקים הרגלים ישנים כמו אלכוהול, עישון ומתוקים. מאמנים ומתאמנים כבר מכירים היום בעובדה שהתזונה הכרחית כדי לבנות מסת שריר ולחטב אותו. למען האמת, תזונה חשובה אף יותר מן הפעילות הגופנית עצמה. עם זאת, עדיין אנשים רבים מתאמנים ומאמצים הרגלי אכילה ודיאטות חדשות, ומלא מצליחים לראות את השינוי הפיסיולוגי לו ייחלו.

תזונה נכונה למתאמן

קיימות דרכים רבות לעשות דיאטות ומי שרוצה יכול למצוא מידע ספציפי על כל אחת מהן באינטרנט. אבל נקודת היסוד ממנה צריך לצאת כל אדם שחפץ בשינוי פיסיולוגי, היא שאין מתכון קסם אולטימטיבי ויחיד לכולם. מאמנים רבים חוטאים בבניית תפריטים לא נכונים עבור המתאמנים שלהם, כשהם מאמצים שיטות חדשות מבלי להתמקצע בהן, וכשהם לוקחים שיטות שעבדו עליהם ומעבירים אותן הלאה. מלבד צריכה רבה של חלבונים ואכילה על פי שעות ספציפיות, מעטים האלמנטים שנכונים לכולם. ישנו הבדל מהותי חשוב בין אדם אחד לאחר ופרמטרים כמו גיל, מין, אורח חיים כללי ונקודת פתיחה של משקל ואחוזי שומן ממנה יוצאים לדיאטה, משפיעים רבות על התפריט שיבנה. מכללת תילתן לרפואה משלימה מכשירה את תלמידיה תוך הבנה כי בניית תפריט היא דבר אינדיווידואלי שצריך להיבחן שוב ושוב על פי המסוגלות של המתאמן בהדרגה.

מכללת תילתן ותזונה הוליסטית

תזונה נכונה למתאמן מושפעת גם מערכים אנרגטיים המצויים בכל המזון שלנו. הלימודים במכללה מתבצעים גם תוך למידת תורות וטכניקות מן הרפואה האלטרנטיבית, כגון  לימודי עיסוי רפואי ונטורופתיה, מתוך הבנה כי כדי לחולל שינוי פיסיולוגי נכון, הוא חייב להיות מלווה בתמורות רגשיות אצל המתאמן וביכולתו להסתגל לאורח חיים חדש.