מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

על טיפול בכאבי גב דרך מרפאות כאב פרטיות

כל אדם חווה מדי פעם בחיים שלו כאב. הכאב הפיזי שאנחנו חווים יכול לשתק אותנו ולגרום לנו לחוש סבל רב. אל מול גלים של כאב חזק יכול להיות קשה ללכת לעבודה או אפילו לקום מהמיטה. הופעה של תסמיני כאב כרוניים כגון כאבי גב חזקים, כאבי צוואר, כאבים בכתפיים וכאבי רגליים בגוף שלנו יכולה לדרדר את שגרת החיים שלנו ולהפריע לה. בשביל שנוכל לנהל חיי שגרה רגילים ושמחים עלינו למצוא דרך להתמודד עם הכאב הפיזי שלו. אחד המקומות בהם אנחנו יכולים לקבל מענה מותאם לכאב שלנו הוא מרפאות כאב פרטיות. במרפאת כאב נוכל לקבל טיפול מותאם אישית לבעיות הרפואיות שלנו שגורמות לנו לסבל רב.


מהן מרפאות כאב ולאיזה כאבים הן מעניקות מענה?

מרפאות כאב הן מרפאות אשר תחום ההתמחות שלהן הוא טיפול בכאבים כרוניים. אנשים רבים סובלים במהלך חיי היומיום שלהם לאורך שנים מכאב כרוני באבירי גוף שונים. אחד מסוגי הכאב הנפוצים ביותר הוא כאב באזור הגפיים או כאב בגב. כאבים אורתופדיים אלו יכולים להיות חריפים מאוד וקשים ופעמים רבות משככי כאבים לא יכולים לעזור לנו להתמודד איתם לאורך זמן מספק. ביקור במרכז של מרפאות כאב יאפשר לנו לקבל טיפול מתאים לכאב שלנו. במרפאה נקבל כלים רפואיים אשר יקלו את הכאב שלנו.

מהם המקורות לכאבים כרוניים?

יש הרבה  מקורות שונים לכאבים כרוניים. כאבים כרוניים יכול להיווצר כתוצאה מתאונת עבודה, תאונת דרכים, תאונה בבית וגם כתוצאה מפציעה במהלך השירות הצבאי. סיבה נוספת לכאבים כרוניים יכולה להיות מחלת הסרטן. חולי סרטן רבים סובלים מכאבים כרוניים קשים מאוד שנגרמו כתוצאה מהגידולים הסרטניים והטיפול נגד הסרטן. גם חולי לב, חולי סכרת ואנשים שמחלימים משבץ יכולים לסבול מכאבים כרוניים. לעיתים, המקור לכאבי גב לדוגמא לא יהיו פיזים גרידא, אלא דווקא רגשי כתוצאה מטראומה נפשית שקרתה לנו.

אילו טיפולים משלימים ואלטרנטיביים  קיימים לטיפול בכאבים אורתופדיים?

הדרך הטובה ביותר לטיפול בכאבים כרוניים באזור הגב, הצוואר, הכתפיים הרגליים והראש שהרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה להביא להם מזור היא טיפול באמצעות רפואה משלימה. טיפולים ברפואת כאב משלימה כוללים טיפולים שמטפלים בגוף ובנפש כמקשה אחת. טיפולים אלו כוללים עיסויים, שיאצו, טיפול בשמנים, טיפול בצמחי מרפא, טיפול בתזונה, רפואה סינית, רפלקסולוגיה, דיקור סיני ועוד... . כאשר אנחנו מתמידים בטיפולים אלו לאורך זמן הם יכולים להפחית באופן ניכר את הכאבים האורתופדיים שלנו. טיפולים משלימים יכולים להפחית את תדירות ההופעה של הכאב וגם את העוצמה שלו. באמצעות טיפולים אלו אנחנו יכולים להתמודד גם טוב יותר עם הכאב שלנו וללמוד להכיל אותו. ברוב המקרים אחרי מספר טיפולים של דיקור סיני או של שיאצו המטופל יחוש הקלה משמעותית בסימפטומים של הכאב שלו ויזכה לרגיעה וכוחות מחודשים. 

איך מרפאות כאב יוכלו לעזור לנו?

פנייה אלינו דרך "מקור לרפואת כאב" יכולה לסייע לנו למצוא מרפאות כאב קרוב למקום המגורים שלכם. אנו נשמח למצוא לכם מרפאת כאב אשר תעניק לכם טיפול מותאם אישית. ביקור במרפאת כאב יכול לשנות את החיים שלנו ולשפר אותם לאין שיעור. לאחר שניפרד לשלום מהכאב שלנו נוכל להיות חופשיים לעשות ככל העולה על רוחנו. טיפול במרפאות כאב משלב פעמים רבות בין טיפול תרופתי וטיפול רפואי מסורתי (למשל פיזיותרפיה) ובין טיפולים משלימים כמו עיסויים, טיפול הומאופתי או טיפול רפלקסולוגיה. השילוב בין שיטות טיפול שונות הוכח כאפקטיבי מאוד במניעת כאב ובהחלשת העוצמה שלו. להרגשה יותר טובה ולהקלה משמעותית בכאב פנו אלינו ונעניק לכם מענה מקצועי ואישי שיעזור לכם להיפטר מהכאב אחת ולתמיד.