מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

כוכבה פרסיה - פסיכותרפיה הוליסטית

עליי


שמי כוכבה פרסיה, בת 51 , נשואה ואימא לארבעה ילדים- מטפלת בעיסוי הוליסטי אנרגטי.

כל חיי סבבו וסובבים סביב נתינה. מאז שאני זוכרת את עצמי אני עסוקה בנתינה לזולת ולסביבה. תמיד גרמתי לאנשים להקיף אותי מתוך מקום של קבלת עיצות והכוונה , מקום של הקשבה והכלה וניסיון חיים רב, ובעיקר המון אמפתיה אמיתית וכנה לסובבים אותי. אל העולם הטיפולי הגעתי מסיבות שונות:

האחת,  נטייתי הטבעית לטפל באנשים סביבי. השנייה, סיפור חיי, זה המקפל ניסיונות רבים לטיפול  באבי, שנים רבות עסקתי בכך. נוכחתי לדעת כי הטיפול והעשייה למען האחר מסמלת ליבת מהותי וכעת  אני מעוניינת להעניק לאחרים, נוספים, וכך להגשים את ייעודי כפי שאני רואה אותו. כל חיי נמשכתי למקצועות טיפוליים, רציתי להיות אחות אך עקב סירובה של אימי וויתרתי על חלום זה. את עצם היותי "מטפלת טבעית" הבאתי לידי ביטוי על ידי טיפול ונתינה אין סופית לסובבים אותי. תמיד מצאתי את עצמי יועצת ומכוונת אנשים, החל מחבריהם של ילדיי ועד קרובי משפחה. אלה, הסובבים, מצאו בי פתיחות והקשבה,  "אימהות",  והכי חשוב מצאו אותי מקרבת ומאפשרת.

לפני כחמש שנים החלטתי להפוך את הטיפול למקצוע ולא רק לדרך חיים. כאשר התחלתי ללמוד את מקצועות הטיפול גיליתי כי אני חשה נוחות מרבית  עם  מקצועות המגע- עיסוי, עיסוי רפואי ורפלקסולוגיה. גיליתי כי אני נמשכת להשפעה שיש למגע על אנשים ולרווחתם הפיסית והרגשית. נמשכתי לכלי האבחון המדהימים של עולם הרפלקסולוגיה, להשפעות המרגיעות והמרפאות של עולם העיסוי, לכוחו המיסטי המרפא של ההילינג האנרגטי.

מעצם היותי אמא ל 4 ילדים אשר צלחה ארבעה הריונות, החלטתי להתמחות בעיסוי ייחודי-

עיסוי לימפתי לנשים הרות:

עיסוי לימפתי לנשים הרות הינו  עיסוי עדין במיוחד אשר מטפל בניקוז ושחרור בלוטות הלימפה. עיסוי זה מיועד לאנשים הסובלים מבצקות ונפיחויות ומתאים במיוחד לנשים הרות אשר הבצקות ברגליהן, ובאזורים שונים בגופן (בעיקר בזמן ההיריון), גורם להן אי נוחות פיסית, פגיעה אסתטית, אשר יחד  יוצרים אי נוחות מחד, אך גם פגיעה בדימוי הנשי מאידך. הגעתי לתחום זה מתוך היכרותי האישית עם הנושא,  החלטתי להקדיש חלק ניכר מלימודיי ללימוד עיסוי מיוחד זה וע"י כך להביא להקלה לאנשים הסובלים מנפיחויות עקב בעיות בבלוטת הלימפה, ובמיוחד לנשים הרות הזקוקות למרחב של הכלה, עזרה ותמיכה פיסית ונפשית בתקופת ההיריון.

אז בין אם אתם סובלים מכאבים כלשהם, מצוקה נפשית, תקיעות או אפילו רק מחפשים להקדיש לעצמכם שעה של פינוק ורגיעה, אני פה בשבילכם.

באהבה

כוכי

Share
0
Twitter
0
Email