מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי דיאטטיקה

מקצוע התזונה הוא מקצוע שכולל בתוכו דברים רבים. ישנה תזונה בריאה, התאמת תזונה לכל אדם ועוד. לימודי דיאטטיקה הוא נושא אשר נכלל בעולם תזונה בסיסית ומלמד כיצד לטפל ולתת את האבחון הנכון לאנשים הצריכים טיפול הנחשב דיאטטי. בלימודי דיאטטיקה במכללת תילתן תוכלו ללמוד את תחום זה יותר לעומק ולקבל את הכלים והידע הנדרש על מנת להתקמצע בדיאטטיקה ולהיות בעלי מקצוע בתחום.

מה הם לימודי דיאטטיקה

לימודי דיאטטיקה הם לימודים בהם לומדים כיצד לטפל, לאבחן ולהתאים לאנשים הזקוקים לטיפול דיאטטי תפריט מותאם. אנשים הזקוקים לכך הם אנשים הסובלים ממצבי השמנה, מחלות שונות, מקרי הרעבה ומקרים בהם קיימת בעיה בתזונה. בלימודי תזונה טבעית לומדים כיצד לאבחן את הבעיה, איך לטפל בה ואיך לתת את המענה האנושי תוך כדי רגישות ויעילות. לומדים כיצד לבנות נכון את התפריט בהתאם לאדם, מאחר וכל אדם שונה וכך גם התזונה של כל אחד.

לימודי דיאטטיקה

לימודים במכללת תילתן

מכללת תילתן היא מכללה למקצועות הרפואה המשלימה, המובילה בתחום ובעלת ותק של כעשרים שנה במכללות. מכללת תילתן נוסדה על ידי ד''ר מ. יעקובסון אשר רצה לחולל שינוי בעולם הרפואה המשלימה והצליח לעשות זאת. הרפואה המשלימה היא לא רק חלק קטן מעולם הרפואה אלא דרך טיפול בפני עצמה אשר רבים משתמשים בה והוכיחה את עצמה כיעילה. במכללה תוכלו למצוא קורסים ונושאי לימוד שונים ומגוונים בעולם הרפואה המשלימה, ביניהם גם את לימודי דיאטטיקה אשר מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי והמוביל בתחום. למכללת תילתן כיתות לימוד חדשניות אשר מטרתן לאפשר לסטודנטים סביבת לימוד יעילה. מטרת המכללה היא להעביר את הסטודנטים הכשרה מקיפה אשר בסופה יקבלו את הידע המקצועי בתחום בו בחרו לעסוק ולהיות אנשי מקצוע מצליחים.