מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי דיקור קוסמטי

לא כולם יודעים מה הוא דיקור קוסמטי. ולטובת מי שלא מכיר, נסביר. בדיקור זה משתמשים בכלי דיקור על גבי הצוואר. הראש או הפנים. עבור הפן הקוסמטי. בסיס הטכניקות מכוון להגברה של זרימת הדם. לשם איזון הצ'י. ואף לשם איזון של איברי זאנג פו הפנימיים. הטיפול נעשה באמצעות החדרה של מחטים לתוך נקודות דיקור ספציפיות. מי שמתעניין באופי של לימודי דיקור קוסמטי, לשם ביסוס הקריירה – אנו אנשי הבשורה. על מנת ללמוד את התחום על הצד הטוב ביותר, נרשמים לקורס דיקור סיני שמלמד את כל הבסיס ולאחר מכן מתמקדים בשיטת הטיפול לדיקור קוסמטי של לקוח. לימודים אלו יאפשרו לכם להשתלב בתור שכירים בכל מיני מרפאות או קליניקות. כמו גם בקופות חולים, במרכזי ספא. והן במכוני יופי. כל המקומות הללו השכילו לשלב במקומם את הטיפולים של הרפואה האלטרנטיבית. והרי הדובדבן שבקצפת – סיום לימודי דיקור קוסמטי, יאפשר לכם לפתוח עסק משלכם, ולהציע את כל טיפולי הדיקור הקוסמטי ללקוחות רבים. מזדמנים וקבועים.

מה הם תנאי הקבלה של לימודי דיקור קוסמטי?

הדיקור הקוסמטי הינו דיקור שנועד לעודד, או לזרז, את התהליכים של ניקוי הרעלים. הטיפול מתבצע באמצעות נגיעה במחטים, וכניסה לאזורים ספציפיים. זאת על מנת להאיץ את אספקת החמצן בתאים לפנים. הדבר נעשה מתוך הכוונה לקבל נראות חיה יותר. ובד בבד, לעודד את ייצור הקולגן בעור פני המטופלים. אז מי מבינכם, שמעוניין להתקדם עם שיטת רפואה ייחודית זאת, כדאי יעשה אם יירשם למסגרת של לימודי דיקור קוסמטי. ככלות הכול, עסקינן אודות תחום מאוד מבוקש כיום. באשר לתנאי הקבלה ללימודים הללו, נציין. במאמר מוסגר. שכל מכללה לרפואה אלטרנטיבית, מתווה את הדרישות לקבלה ללימודים כראות עיניה. עם זאת, עשינו מחקר קצר, והתנאים. באופן כללי. הם כלהלן – מרבית המכללות דורשות שתסיימו קרס ברפואה יפנית, או ברפואה סינית. או כמובן קורס לדיקור סיני. קיימות מכללות לרפואה משלימה, שיחייבו אתכם בתעודת סיום שתיים עשרה שנות לימודים. וכן צליחת ראיון קבלה. הריאיון קבלה אמור לבחון את מידת ההתאמה שלכם לתחום הלימודים הספציפי. ולאפשרות להשתלב בתעשייה, בתור עובדים מן המניין. 

למה כדאי לכם ללמוד במכללת תילתן לימודי דיקור קוסמטי?

אנו, במכללת תילתן, יותר מגאים להציע לכם לעבור את לימודי דיקור קוסמטי. נרגיע אתכם בידיעה, שמדובר על לימודים קצרים למדי. כאשר הממוצע הוא בין חודש לבין שלושה חודשי לימודים בלבד. מכיוון שאתם מאוד חשובים, ואנו יודעים שהזמן שלכם חשוב לכם. בהתאם לכך, לקורס דיקור קוסמטי מחיר נוח ומשתלם כדי להעניק לסטודנטים ערך גבוה במינימום עלות. בנוסף, אנו מאפשרים לכם ללמוד גם בתום יום העבודה. כלומר – בשעות אחר הצהריים או הערב. והגדלנו לעשות, בכך שאנו פותחים בפניכם את ההזדמנות גם ללמוד בימי שישי בבוקר. שלמרבית המועסקים זה הוא יום חופשי מעבודה.