מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי הרבליזם

בשנים האחרונות אנחנו רואים אנשים רבים שחוזרים אל הרפואה הטבעית. דיקור סיני, עיסוי, נטורופתיה. העולם מכיר מחדש בסגולות הרפואה האלטרנטיבית והגישה ההוליסטית והמודעות הכללית גם במדע הערבי, הולך ומתכנס יותר ויותר להבנת ההנחה כי לא ניתן להפריד בין הגוף והנפש בטיפול בתחלואות השונות איתם מתמודדים בני האדם. דווקא בעידן בו הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר, אנשים חזרו להשתמש בצמחי מרפא ומצליחים ליצור את סביבת הטיפול האולטימטיבית עבורם בעצמם. לאמיתו של דבר, ייתכן כי דווקא בגלל שאנחנו בעידן טכנולוגי, נפתחה לאנשים הדרך חזרה אל שורשיה של הרפואה, אל צמחי המרפא.

לימודי הרבליזם

האינטרנט שינה לחלוטין את העולם, ותרם רבות לגלובליזציה עם שיתוף ידע בין תרבויות בזמינות ומהירות שמעולם לא ידענו. אם בעבר היינו צריכים לשוט לאיים רחוקים בחיפוש אחר שבטים נסתרים, או שהיינו צריכים לנבור במשך שעות בספרייה ובאנציקלופדיה, הרי שהיום, ניתן למצוא באינטרנט תשובה כמעט לכל שאלה. אחד מן הדברים שתרמו לעלייתה מחדש של הרוקחות הטבעית, היא נגישות המידע באינטרנט, דרכה סגולותיהם של החומרים השונים הפכה נגישה לכולם. להבדיל מהפקת תרכובות כימיות, מדובר בצמחים שחומריהם הטבעיים יעילים לא פחות, חסרי תופעות לוואי, וההתמקצעות בשימוש בהם קלה ונוחה הרבה יותר. בעידן של "עשה זאת בעצמך", הרוקחות הטבעית הפכה לרלוונטית יותר מתמיד.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

מכללת תילתן הממוקמת בחיפה ובתל אביב, היא אחת מן המכללות הוותיקות והבולטות בישראל לגישה ההוליסטית. מלבד לימודי הרבליזם ניתן למצוא במכללה גם לימודי תזונה טבעית הוליסטית, לימודי נטורופתיה, טיפול בציור, קורסים שונים בעיסוי רפואי ועיסוי הוליסטי, לימודי דיקור וכדומה. הלימודים במכללה נעשים מתוך הכרה בהכרחיות שבלמידת המדע המערבי יחד עם הרפואה האלטרנטיבית, כדי ליצור את דור מטפלי העתיד המקצועיים ביותר.