מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית מחיר

את המונח פסיכותרפיה השאילו מיוונית. כאשר ניתן לפרק את המלה לשניים. פסיכו = נפש או רגש; תרפיה = טיפול. ואם רוצים להגדיר את המונח באופן רחב, יש לציין, כי היא עוסקת בטיפול של המון הפרעות נפשיות, בעיות רגשיות וכולי, בעזרת הרבה כלים טיפוליים או גישות. כאשר הרבה מהם "נלקחו" מהתחום של הפסיכולוגיה. ניתן להזכיר בתחומי הפסיכותרפיה גשה קוגניטיבית התנהגותית, או לחלופין פסיכואנליזה, וכולי. כתוצאה מחשיפה לתרבויות, ומכל מיני גישות פילוסופיות ממזרח וממערב, תחום הטיפול ידע טלטלה, ותרו אחרי מודלים אינטגרטיביים הוליסטיים, שיכילו תהליכי נפש וגוף מיטביים. כל זה הוליד את הפסיכותרפיה ההוליסטית. יש בה מודל הוליסטי, שמבצע סינרגיה של מטאפורות ודמיון. או לחלופין של טיפולי תהליכי הכרה ותודעה, תהליכי נשימה ומדיטציה. ומה לא? וככל שהכרה זו הדהדה בלב כולם, כך גבר הביקוש לצלוח לימודי פסיכותרפיה הוליסטית. בעיקר בשל הביקוש הרב למטפלים אלו. כל מי שסיים לימודים אלו, כבר טעם "מטעם ההצלחה". הוא נחשף לתחום עיסוק מלא באתגרים, כמו גם בסיפוק מרבי. הסיפוק מתאפיין בהצלחות המטפל לחזות בשינויים האדירים, שחלים עד מהרה בחיי המטופלים. במכללת תילתן תוכלו להצטרף למסלול לימודי פסיכותרפיה הוליסטית אשר במהלכו נעניק לסטודנטים כלים וידע ללמידת העקרונות החשובים ובתחום וגם בהתנסות מעשית לציברת הניסיון.

על מה מתבססים לימודי פסיכותרפיה הוליסטית?

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית מבוססים על סינרגיה אינטגרטיבית מלאה של בין נפש לגוף. מקום לימודים בעל ניסיון ומוניטין, כמו מכללת תילתן, מציע מודל טיפולי, שמבוסס על שילוב של כל מיני תהליכי טיפול. באמצעות כלים מילוליים, התפתחות אישית, מגע ונשימה, וכיוצא בזאת. מושם דגש על סינרגיה של בין טיפול התנהגותי ובין טיפול רגשי, מתוך כלים של רפואת הנפש ורפואת הגוף הקונבנציונלית. וכלים הוליסטיים – עכשוויים כקדומים. מי שישכיל להירשם ללימודים הללו, ירכוש תפיסה אינטגרטיבית, ומקצועיות לאין שיעור, מתחום הפסיכותרפיה ההוליסטית.

רשימת צ'ק ליסט ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית?

דקה לפני שאתם נרשמים לקורס של לימודי פסיכותרפיה הוליסטית, כדאי שתבדקו את רשימת הצ'ק ליסט הבאה –

  1. האם אתם חדורי מוטיבציה ומלאי תשוקה לכל מה שמתכתב עם טיפולים רגשיים, ביחד עם לימודים של תרפיה.

  2. האם אתם נמשכים לכיוון של סיוע לבני אדם.

  3. האם אתם כבר מטפלים, או שמא מעוניינים להיות מטפלים תודעתיים.

  4. האם אתם נמשכים לכל אפיקי החקירה והלמידה.

לא נסיים בלי התייחסות נאותה,

כדי להיות ברי סמכא בתחום הטיפול באופן כללי, ובתחום הפסיכותרפיה ההוליסטית באופן ספציפי, צריך להירשם לקורס של לימודי פסיכותרפיה הוליסטית. בקורס תלמדו מה זה פסיכותרפיה ואיך היא מתקשרת לנפש האדם בהיבטים שונים. תהיו בטוחים שלא סתם הגעתם אלינו. בוודאי שזה קרה לאחר בירור מקדים ומעמיק שעשיתם בנושא. אנו, צוות מורי מכללת תילתן, מקפיד להכשיר את הסטודנטים בחוג זה באופן מקיף ויסודי, תוך כדי לימוד מעמיק של תיאוריות וטכניקות מהתחום של הריפוי ההוליסטי.