מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

נטורופתיה בלימודי ערב

נטורופתיה הינה שיטת לימוד עתיקת יומין, היוצאת מנקודת הנחה, כי לכל אדם יש כוח טבעי, המאפשר לו לרפא את עצמו. במהלך לימודי נטורופתיה, רוכשים הסטודנטים את הידע הנחוץ, לשם אבחון בעיה ספציפית. תוך כדי הסתכלות על האדם כמכלול, ומציאת דרך הריפוי המתאימה לו. לימודי נטורופתיה הינם לימודים מעמיקים ומקיפים, וכיום ישנה דרישה גוברת והולכת ללימודים אלו. מתוך הבנה, כי מרבית בני האדם שמעוניינים ללמוד אינם יכולים לוותר על מקום עבודתם, נפתחו מסלולי לימוד מותאמים לשם כך. כיום אפשר למצוא יותר ויותר מכללות, אשר פתחו קורסים של נטורופתיה בלימודי ערב.

תכנית הלימודים של נטורופתיה בלימודי ערב

תכנית לימודי נטורופתיה היא תכנית עשירה ומגוונת. המשלבת בתוכה ידע מקיף בתחומים, כמו תזונה טבעית ותוספי מזון. או לחלופין צמחי מרפא, לימודי יוגה ורפלקסולוגיה וכיוצא בזאת. לימודי נטורופתיה במכללת תילתן מרכזים בתוכם את כל הנושאים החשובים הכלליים שיש ללמוד עליהם על מנת לקבל הכשרה מלאה ומתאימה בתחום ומעניקה מספר אפשרויות למסלולי לימוד שיתאימו לכם. תכנית לימודים של נטורופתיה בלימודי ערב כוללת בתוכה אף תחומי ידע מהרפואה המערבית, לרבות - פיזיולוגיה, אנטומיה. קריאת בדיקות מעבדה וכיוצא בזה. תכנית לימודים זו זהה כמעט לחלוטין לתוכנית הלימודים של שעות הבוקר, ומותאמת בעיקר לאנשים עובדים המשלבים את הלימודים יחד עם עבודתם.

מה רוכשים במסגרת נטורופתיה בלימודי ערב?

לימודי תעודה בנטורופתיה מכסים מגוון רחב של נושאים בתחום הרפואה האלטרנטיבית. נטורופתיה בלימודי ערב משלבת ידע תאורטי ביחד עם פרקטיקה מעשית. קשר בין גוף לנפש, פעילות גופנית. מדיטציה, דמיון מודרך. פילוסופיה סינית, תוספי מזון וויטמינים. צמחי מרפא וחילוף חומרים. כל אלו ועוד מרכיבים את תכנית הלימודים בנטורופתיה. תחילה תלמדו מה זה נטורופתיה ואיך היא מיוחסת לקשר בין הגוף לנפש ובהמשך תלמדו את כל הנושאים שסובבים סביב תחום ייחודי זה.

במכללת תילתן מתחשבים בכם ובזמן היקר שלכם

אם בעבר היו צריכים לבחור בין לימודים לבין עבודה, הרי שכיום אפשר לשלב בין השניים. אדם שרוצה להתקדם ולהתפתח ברפואה אלטרנטיבית, יכול לשלב נטורופתיה לימודי ערב במקביל להמשך עבודתו הסדירה. וזאת בלי לפגוע במהלך חיים רגיל וסדיר. אבל לא כל מקום לימודים השכיל להבין כל זאת. בין היחידים שהפנימו זאת מראש, ומתוך מוכנות לכבד את המשאב היקר ביותר – הזמן, מכללת תילתן מאפשרת לכם ללמוד גם אחרי תום יום העבודה שלכם.