מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

נטורופתיה לימודים מבחינת המחיר

נטורופתיה היא תחום רחב מאד. להבדיל מתחומים ספציפיים ברפואה האלטרנטיבית, כגון רפלקסולוגיה, נטורופתיה מהווה טיפול ומענה שכולל בתוכו גישה לגוף, לרוח ולנפש במקביל. נטורופת יכול לגשת לבעיות פיזיות ומנטליות כאחד, תוך כדי שימוש במיומנויות המגע, ביחד עם שילוב של צמחי מרפא, פסיכותרפיה, פילוסופיה הוליסטית ודיקור סיני. בשל כך, מי שמתחיל בלימודי נטורופתיה, צריך לדעת כי מחירי לימודי נטורופתיה הם מחירים שונים בתכלית מלימודים אחרים בתחום הרפואה האלטרנטיבית.

האם מחירי הלימודים של נטורופתיה תמיד גבוהים?

מבין כל מקצועות הטיפול ההוליסטי, המורכב ביותר הוא תחום הנטורופתיה. זהו תחום שלימודיו מכילים כמה מקצועות במקביל. כמו למשל, דיקור סיני, התמחות בצמחי מרפא, מיומנויות מגע. או לחלופין פסיכותרפיה הוליסטית, פילוסופיה הוליסטית וכיוצא בזאת. זמן הלימודים בלימודי נטורופתיה הוא כארבע שנות לימוד אקדמאיות, ולכן מחירי הלימודים בנטורופתיה נחשבים ליותר יקרים מבין לימודי הרפואה האלטרנטיבית. ללימודי נטורופתיה שכר לימוד יחסית גבוה למקצועות הנוספים בתחום הרפואה המשלימה אך עם זאת גם השכר שתקבלו על עבודתכם עם סיום ההכשרה גבוה יותר גם הוא. אך אל דאגה, לא תמיד המחיר הוא מופרז, יש מכללות, כמו מכללת תילתן, שמאפשרות לכל בר דעת ללמוד במחירים שפויים ושעות נוחות.

שילוב של תזונה וריפוי, ובחינת מחירי הלימודים של נטורופתיה

בסיסה העיקרי של הנטורופתיה הוא שימוש חכם ומושכל בטבע, בעיקר באמצעות תזונה. הגישה הנטורופתית אומרת, שתמיד עדיף למנוע מחלות, מאשר לרפא אותן. לכן, כאשר ניגשים ללימודי נטורופתיה, ומקבלים הצעת מחיר עבור מחירי לימודי נטורופתיה, לוקחים בחשבון שאחד מהתחומים העיקריים, אשר נלקחים בחשבון בתמחור לימודים אלו, הוא תחום לימודי התזונה ושימוש מושכל במה שיש לטבע לתת ולהציע.

אודות השכלה רחבה ומקיפה, בלימודי נטורופתיה

נטורופת, אשר מסיים את לימודיו בתחום, יוצא עם תעודה של מטפל רב תחומי ברפואה אלטרנטיבית. בבחינת המחיר של לימודי נטורופתיה מגלים שהוא תחום לימודים משלימים לא זול. אולם, הלימודים בתחום הנטורופתיה מקנים לסטודנטים כלים, המאפשרים מתן טיפול כוללני ופיתוח מיומנויות במגוון תחומי הרפואה המשלימה והרפואה הטבעית. לתחום הנטורופתיה משכורת משתנה בהתאם לשנות הלימוד שסיימתם ורמת ההכשרה שקיבלתם בתור מטפלים, לימודי נטורופתיה הם התחום הנחשב והמעניין ביותר ברפואה האלטרנטיבית על כן המשכורת היא בהתאם.

במכללת תילתן באים לקראתכם גם במחיר,

מכללת תילתן הינה מכללה שבה מועברים הלימודים ברמה מקצועית מובילה, צוות מרצים ונטורופתים מהשורה הראשונה. ובנוגע לתחום של מחירי לימודי נטורופתיה, כי אז מדובר אודות מחירים הוגנים ותנאי תשלום קורצים ומזמינים. מכללה זו מתמחה בתחומי הרפואה האלטרנטיבית בכלל, ובתחום הנטורופתיה בפרט. ונותנת מענה מקצועי ובלתי מתפשר בתחום.