מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס פסיכותרפיה לילדים

בבואכם ללמוד קורס פסיכותרפיה לילדים, מהר מאוד תבינו, כי בדיוק כמו המבוגרים. כך גם הטיפול הפסיכותרפי מסייע לילדים. כאשר היא עשויה לתת מענה לכל מיני בעיות של ילדים, וזאת באמצעות הבנה עצמית. כמו גם, חשיבה על הדרכים שבהם הם מתייחסים לקרובים אליהם. טיפולי הפסיכותרפיה לילדים, כך מבינים במהלך הלימודים. אינם דומים לכל שיטת ייעוץ, או לחלופין לשיטת טיפול התנהגותית. בין אם משתמשים בטכניקות הטיפול של פסיכותרפיה דינמית או הוליסטית הם יוכלו לסייע בהתמודדות עם בעיית המטופל הצעיר. כי אם הטיפול הפסיכותרפי לילדים מתרכז בעצם הבחינה מקרוב את ההיבטים הכי עמוקים בחיי הילד. שעומדים בבסיס הקשיים שלו.

מה החשיבות של בסיום קורס פסיכותרפיה לילדים, העבודה עם הורי הילדים?

מקום לימודים טוב, כדוגמת מכללת תילתן, נותן לכם את כל הכלים המתאימים. רק במכללת תילתן, מבינים את חשיבות העבודה המשותפת שבין ההורים, לטיפול אפקטיבי בילדיהם. קורס פסיכותרפיה לילדים עוזר לכם לשתף את הורי הילדים בתהליך הטיפול. מתוך התבונה, כי הילדים עשויים להיתקל בקשיים כאלו ואחרים במשך חייהם. ויש חשיבות למציאה של דרכים יעילות לתמוך בילדים בחיק המשפחה האוהב. כאשר מדובר על הורים בראשית דרכם ההורית. ובילדים קטנים, אפשר לסייע להורים לחשוב על תרחישים בעייתיים. לרבות – מעברים או הצבת גבולות, ומה ההתנהלות הרצויה מולם עם ילדים. מכללת תילתן גאה בהכשרה הקפדנית שלה, מתוך התבוננות והתפתחות הילדים. על מנת להביא אותם למקום של חשיבה על קשיים, שנוגעים גם לילדים. וגם לכל ההרכב המשפחתי בכללותו. מאוד מהר מגיעים להפנמה, כי תפקידכם מתמצה בהקלה על ההבנה, מתוך ראייה משפחתית כוללת.

איזו הכשרה תקבלו בסיום קורס פסיכותרפיה לילדים?

קודם כל נקדים ונאמר, כי ההרשמה ללימודי קורס פסיכותרפיה לילדים, רק תעשה לכם חסד. לימודי פסיכותרפיה תנאי קבלה בסיסיים שבעצם מתאימים את הלימודים לכלל האוכלוסיות. מעבר ללמידה של תחום חדש, נהנים מכל רגע ורגע. במקום לימודים מכובד, כדוגמת מכללת תילתן, מקבלים הכשרה של מומחים לעבודה צמודה עם ילדים, מתבגרים והוריהם. וזאת משום שהנושאים והדרכים המצטלבות שבהן ילדים מתקשרים, קשורים בקשר הדוק לגילאים שלהם. ככל שהילדים צעירים יותר, כך אפשר לדבר ביתר קלות על הדברים שמעוררים בהם כעס. ההכשרה שעוברים תעזור לכם להתבונן לעומק המצבים, על מנת להגיע למסקנות בהקשר למשחק של הילדים. מה בדיוק עובר בראשם הקט.