מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס רפלקסולוגיה מחיר

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול ואבחון, שבסיסה הוא בהנחה, כי מצבו של האדם משתקף בכפות ידיו ורגליו. לכן, באמצעות טיפול של לחיצות שונות בנקודות בכפות הרגליים והידיים, אפשר לאבחן תופעות המעידות על בעיות בגוף. באמצעות לחיצות אלו, ניתן לטפל באותן בעיות. לשם כך, צריך לעבור קורס רפלקסולוגיה ארוך ומעמיק, בו נלמדות גישות רפלקסולוגיות שונות. לימוד המפה הרפלקסולוגית, שיטות אבחון פיזיות, אישיותיות ורגשיות ורכישת טכניקות טיפול. לימודי רפלקסולוגיה יעניקו לכם את הידע והניסיון הדרושים להתמחות ומקצוענות בתחום בזמן קצר יחסית לעומת מקצועות משלימים אחרים - הכשרה זו ניתן לקבל במכללת תילתן המובילה בישראל ללימודי רפואה משלימה.

הנושאים שנלמדים במסגרת קורס רפלקסולוגיה 

קורס רפלקסולוגיה הוא קורס שבו נלמדים נושאים רבים. הדבר הראשון אותו לומדים הוא מהי רפלקסולוגיה, וכיצד היא עובדת. חשיבות המגע, מפה בסיסית של כפות הרגליים, נקודות לחיצה ועל מה כל נקודת לחיצה בכף הרגל משפיעה בגוף. זיהוי וטיפול בחסימות בכפות הרגליים, שיטות טיפול שונות. מיפוי שונה, שמתאים לכל מערכת נפרדת בגוף, טיפול הוליסטי ועוד. בקורס זה לומדים גם את הרצף הטיפולי ברפלקסולוגיה, לזהות בעיות, השפעות הטיפול על מערכות הגוף. אתיקה ויחסי מטפל מטופל.

המטרות של קורס רפלקסולוגיה

קורס רפלקסולוגיה מעניק לבוגריו את הידע והפרקטיקה לאבחון וטיפול, באמצעות כף הרגל. במהלך הקורס הם יוכשרו להעניק טיפול רפלקסולוגי במגוון בעיות הקשורות בנפש, גוף ורגש, ומה שביניהם. זמן הלימודים נע בין שנה לשלוש שנים. בסוף כל שנת לימודים, מגיעים לרמת הסמכה מסוימת. ללימודי רפלקסולוגיה מחיר משתנה בהתאם למסלול הלימודים הנבחר וכמובן המכללה בה בחרתם להתחיל את לימודיכם בתחום, מומלץ לעשות סקר השוואת מחירים טרם הרשמה ללימודים.

ההסמכות של קורס רפלקסולוגיה

ישנן שלוש הסמכות, שאותן רוכשים, במהלך קורס רפלקסולוגיה.

  1. דרגת מטפל מוסמך. הסמכה הניתנת בסוף שנת הלימודים הראשונה. בשנה זו לומדים את גישת הטיפול ההוליסטית, טכניקות טיפול, מפת כף הרגל אבחון, עקרונות טיפול.

  2. דרגת מטפל בכיר. בסוף השנה השניה. לומדים פילוסופיה הוליסטית, מערכת אנרגטית של הגוף, טכניקות מתקדמות והתמחות מעשית בקליניקה.

  3. דרגת מטפל מומחה. בסוף השנה השלישית. העמקת לימודי טכניקות, ואף שיטות טיפול המיועדות לאוכלוסיות ספציפיות.

הייחוד שלל מכללת תילתן בקורס רפלקסולוגיה

מכללת תילתן הינה מכללה שבה לימודי הרפלקסולוגיה הם מעמיקים, מקיפים ביותר ויסודיים. קורס רפלקסולוגיה, הנלמד במכללה זו, מכיל בתוכו את תורת הרפלקסולוגיה, פרקטיקות הטיפול, אבחונים ולימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. התעודה המוענקת מטעם מכללת תילתן בסיום הלימודים מוכרת על ידי איגוד הרפלקסולוגיה הישראלי. רמת ההכשרה הינה גבוהה במיוחד.