מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס תזונה בריאה

התזונה הוא עולם נרחב אשר משתנה בהתאם לכל אדם. יש כאלו אשר רוצים להתחיל בתזונה בריאה יותר ואינם מוצאים מקור מהימן שבו יש את הידע הנדרש. לשם כך דרושים אנשי מקצוע ואם עולם התזונה תמיד עניין אותכם, במכללת תילתן תוכלו למצוא קורס תזונה בריאה בה תוכלו להכיר וללמוד את עולם התזונה לעומק, לקבל הכשרה מעמיקה ואת הכלים על מנת להיות אנשי מקצוע בתחום התזונה הבריאה.

מדוע קורס תזונה בריאה

מאחר ותזונה אינה מסתכמת רק במזון והיא מורכבת מעולם שלם של ידע והכרת הדברים השונים בעולם זה, חשוב לדעת ולהכיר את התזונה מנקודת מבט בריאה. לתזונה חלק מרכזי בגוף שלנו ובקורס תזונה בריאה תלמדו את היסודות המרכיבים אותה ואת הידע הנדרש על מנת להיות אנשי המקצוע הבאים בתחום הרפואה המשלימה במקצוע התזונה. התזונה מורכבת ממגון שלם מזונות שמשפיעים על גופינו לטובה ולרעה. בקורס תזונה טבעית תכירו את סוגי המזונות הללו וכיצד ניתן להפוך תזונה לבריאה וטובה לגוף.

קורס תזונה בריאה במכללת תילתן

מכללת תילתן היא מכללת רפואה משלימה ולה ותק של כעשרים שנה בתחום. מכללת תילתן היא מהמובילות בתחום הרפואה המשלימה ונוסדה על ידי ד''ר מ. יעקובסון בכדי להכשיר סטודנטים להיות מהטובים בתחום ולהעביר הלאה את הידע ברפואה המשלימה. המכללה מאמינה כי רפואה משלימה אינה רק כלי בתחום הרפואה, אלא עומדת בתור עצמה ולה יכולות מוכחות. למכללת תילתן מגוון קורסים ונושאי לימוד שונים, ביניהם קורס תזונה נכונה אשר מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי והטובים ביותר בתחום. כיתות הלימוד הינן חדשניות כדי לאפשר לסטודנטים את סביבת הלימוד הטובה ביותר. מכללת תילתן מכשירה בצורה הטובה ביותר את הלומדים בה תוך כדי ליווי צמוד ומשפחתיות לאורך כל הדרך.