מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תנאי הקבלה של לימודי עיסוי שוודי

כשהוגים את צמד המלים "עיסוי שוודי", בהכרח מתכוונים לאחת השיטות הכי אפקטיביות ושכיחות בעולם העיסויים. מדובר אודות סינרגיה מושלמת של הקניית יציבות, ביחד עם מתיחות וטווחי מפרקים. זוהי פרוצדורה, שמקדמת הרפיה וודאית, ושחרור כל מתח שהצטבר בשרירים. את הרעיון הגה פיטר לינג הנריק. מי שהיה ספורטאי ורופא שוודי, ששילב טכניקות של עיסוי רפואי סיני, ביחד עם רפואה ספורטיבית. הדבר נעשה לשם יצירה של טכניקה להפחתה של כאבי שרירים, ובכלל לשם קידום הבריאות באופן כללי. מי מבינכם שמעוניין להשתלב בלימודים אלו, דעו כי תנאי הקבלה של לימודי עיסוי שוודי אינם גבוהים מדי, ונפרט אותם בהמשך מאמר זה. קורס עיסוי שוודי ניתן למצוא כמעט בכל מכללה ללימודי רפואה משלימה, אך ההמלצה היא לעשות בדיקה מקיפה טרם ההרשמה לווידוא הנושא.

מה הם תנאי הקבלה של לימודי עיסוי שוודי?

למרות היוקרה של קורס עיסוי שוודי, תנאי הקבלה של לימודי עיסוי שוודי הם פשוטים למדי. ראשית כל, עליכם להיות לפחות בני שמונה עשרה. כמו כן, עליכם לצלוח ראיון אישי, שאותו ינהל ראש חוג הלימודים באותו מקום לימודים שאליו תפנו. מטרת הריאיון קבלה לבחון את ההתאמה שלכם, ואת מידת ההצלחה שלכם בלימודים. עליכם להוכיח, מעל לכל ספק, כי בריאותכם איתנה וכי אתם בכושר גופני סביר למדי. וזאת משום שתהיו מסוגלים לעמוד במאמץ הגופני, הנדרש בתהליך העיסוי השוודי. בנוסף לכך, עליכם להיות בעלי שפת האם עברית, או לפחות לשלוט בה היטב. הדבר נובע, מן הסתם, שבמרבית מכללות הלימודים לרפואה משלימה מועברים השיעורים בשפה העברית. באם תרצו ללכת צעד אחד קדימה, וללמוד קורס עיסוי שוודי הוליסטי, שמתאפיין בסגנון לימודים מתקדם יותר, תיאלצו להירשם ללימודי מבוא בפיסיולוגיה ובאנטומיה.

האם חרף תנאי הקבלה של לימודי עיסוי שוודי, כל אחד יכול ללמוד?

למרות שתיארנו בפניכם בפרוטרוט את תנאי הקבלה של לימודי עיסוי שוודי, לימודים אלו מתאימים למנעד רב של קהלי יעד. ניתן למצוא מוסדות לימודי עיסוי שוודי בתל אביב, ירושלים, חיפה וערים רבות נוספות כך שעליכם לחפש את מוסד הלימוד הטוב והקרוב ביותר לביתכם. במידה ואין לכם שום רקע בתור מעסים בכלל, ובתור מעסים שוודיים בפרט, תצטרכו להירשם קודם כל לקורס עיסוי שוודי למתחילים. הדבר גם מתאים למי שכבר למד עיסוי, ומעוניין לגוון את תחומי ההתמחות שלו. הקורס אינו מיועד אך ורק למתחילים או לחסרי ידע בעיסוי השוודי, אלא הוא אף מיועד למעסים ותיקים מתחום הרפואה המשלימה, שרוצים להתמחות בתחומי הטיפול במגע. או לחלופין להוסיף ליכולות שלהם את כל מה שנקשר סביב ההיבט של לימודי העיסוי השוודי.

עיסוי שוודי מפחית מתחים,

רובנו ככולנו חיים חיים תובעניים. נראה כי מסלול החיים שלנו תוכנן מראש, וכרוך בשעות עבודה ובמחויבויות רבות. כל הנ"ל בהכרח יוצר מתחים. ומתחים כמו מתחים, טבעם להתבטא באיברי הגוף שלכם, שעשויים להתבטא בכאבים. צוות מכללת תילתן מדווח, כי על מנת לסייע לכל מי שסובל ממיחושים בגופו, בשל מתחים, כדאי שתלמדו עיסוי שוודי. שמסייע לנקות את הנפש ואת הגוף בדרכים אלמנטריות וחשובות. הצוות מבטיח לכם שיטות הוראה מתקדמות ומענגות במיוחד.