מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס דיקור אוזן

הרפואה הסינית המסורתית משייכת לדיקור הסיני עולם ומלואו. היא מבוססת על התיאוריה, שלפיה בריאות המטופלים תלויה בזרימה של הצ'י, קרי אנרגיה, בגופם. אנרגיית הצ'י נדה ונעה לאורך מסלולים, שעין האדם אינה יכולה להבחין בהם. אותם מסלולים מכונים מרידיאנים, והם מצויים בכל גוף האדם. על המרידיאנים תלמדו בהרחבה בקורס דיקור סיני שיעניק לכם את הידע הבסיסי בתחום. למי שמתלבט עדיין באיזה תחום לימודים לעסוק, הגעתם למקום הנכון! כאשר זרימת הצ'י חסומה, היא עשויה להשפיע באופן שלילי על הבריאות הנפשית והפיסית כאחת. לימודים במסגרת קורס דיקור אוזן, ינתבו אתכם להשבה של זרימת הצ'י בקרב המטופלים שלכם, באמצעות מיקוד לנקודות שמצויות בכל הגוף, לרבות האוזניים. ובהמשך המאמר נרחיב עוד על הנושא החשוב הזה.

מה תלמדו במסגרת לימודי קורס דיקור אוזן, שבו תתמכו במטופלים?

קודם כל, נקדים ונאמר, כי קורס דיקור אוזן הינו ייחודי, ופונה לרוב האוכלוסייה. נכון, אפשר ללמוד אותו בכל מכללה לרפואה אלטרנטיבית, אבל רק במכללת תילתן, תצללו לעומק הדברים. תבינו את כל התורה כולה, כמו גם את ההיבטים שבהם תהיו לעזר רב של המון מטופלים. וכראיה, נביא את חלקם לפניכם. כדלקמן – תוכלו לעזור למטופלים שסובלים מאלרגיות. ממיגרנות. מבעיות בעיכול. מכאבים כרוניים, בפרט מכאבי גב תחתון. מדיכאון. מחרדות. מהשמנת יתר. מנדודי שינה. מכאבים שנלווים למחלת הסרטן, ולטיפולים. וכולי.

למה מומלץ ללמוד במכללת תילתן קורס דיקור אוזן?

אנו מניחים שאתם חושבים להצטרף אל שורותינו, לצוות מכללת תילתן. כאשר יש לנו מכנה משותף. אף אנחנו, והן אתם, מעוניינים לייצר עתיד טוב יותר. והדרך הכי נכונה, היא להירשם ללימודים ולרכוש מקצוע, רק במכללה לרפואה משלימה מצוינת. לימודי דיקור סיני במכללה הם המקצועיים והמקיפים ביותר אשר יעניקו לכם בסיס יציב וידע עיוני ומעשי שיסייע לכם להשתלבות מהירה בתחום. בדיוק כמו שלנו. באם תירשמו לקורס דיקור אוזן אצלנו, תוכלו לסייע למטופלים ממש. להעניק להם טיפול של מומחים דרך אפרכסת האוזן. ולהבדיל מטיפולים קונבנציונליים, תוכלו לחזות בתוצאות החיוביות מיד. נוסיף על כך, שאצלנו תזכה לרכוש מקצוע שיקדם אתכם בחיים. אף ברובד הנפשי, ואף ברובד הכלכלי.